Ale keď nerozbalíš, vydrží dlhšie.😋😄
A to nie sú iba lízatka
Ideálne v aute,jednou rukou a zubami! Krpec má lízatko a ja plnú hubu igelitu👿
@dusankomoj 😂
@dusankomoj Tak ste sa priatelsky podelili😅
@matejakub diky,Broňa! 🤣
@dusankomoj 😉
Svätá pravda!🤣
Zakazdym ked sa ho snazim otvorit tak si pomyslim ze to isto balia tak naschval 😂
Presneeee 😁😁
To vždy nadávam, že aký ch-j toto balil 😁
Ja mam tiez pri tom vzdy nervy, az zuriva som, ked mi to nejde otvorit....
Keď to musíš odbaliť v škole dvadsiatim prváčikom, tak získaš prax.
@zuzitko74 skuska trpezlivosti
Keď sme vonku, pre také prípady, nosím štikačky na nechty - toto naposledy, predvčerom, som pri vode otvárala takýmto štýlom, inak to nejde, iba málinkokedy sa to podarí ručne. 🤭😅
trik ako otvoriť toto čudo mi ukázali kamoši na výmennom pobyte v Nemecku :D a odvtedy som všade za hviezdu ( áno, nožom/ nožničkami narezať vrch, otvoriť, lizatko strčiť do úst a stiahnuť dole celý obal )


Dnes, po 5 minútach som zobrala nožnice 😂