Slovensko ( okrem BA ) opäť a zas ukázalo, aké je hlúpe....,,preto všetci tiahnu z výhodu na západ🙂)),,
vsetci nie, nie kazdy sa ide za blavou pototo
a zo západu tiahnu na východ 😀
@evusicek Napriklad ja. Pochadzam od BA a zijem v TN.. ale volby ani ludi nezmenim.
Jasné, každý je za.SMER!!!! Az mibje na grc z tuposti,ludi.....a Monika Flasikova je dalsia ficova figúrka....
no comment
mňa z týchto volieb šokol Kotleba,ľudia sa zbláznili,vedome si postaviť na čelo VUC extrémistu?!!!! Kam to spejeme !!!!!
@miniplanet to je pravda....len som v šoku...stále nechápem, ako môže racionálne zmýšľajúci človek so štipkou inteligencie voliť Fica...proste to nechápem...
@veronkarisko Monika Beňová- Flašíková sa rozplakala....🙂)) varenie v Istropolise s Ficom jej nepomohlo....toľko penez.....kto to zaplatí????
@mbrnakova Ja to tiez nechapem a pokusam sa par ludi presvedcit..vysvetlujem rozne veci od moralnych po socialne a ekonomicke a nic.. On moze mat aj dve frajerky.. a nikomu to nebude vadit.
Este nie je uplne o vsetkom rozhodnute.