Ďakujem @konik_testuje za nálož piva #test_zlatybazant2 kým som tu 20kg krabicu vyniesla na 5 poschodie... 🙏🏻😅
hneď som sa musela za odmenu osviežiť ☺️👌🏻
Tak taketo testovanie potesi 😍 mnaaaanm🍻nazdravie
20. júl 2020
Mandarínku milujem 🧡
20. júl 2020
Ja som tehotná a keď ma uvidel kuriér stáť pred domom, kričí “otvárajte bránu, má to 20 kíl!” Tak mi to doniesol až domov, pozerala som ako puk 😂
20. júl 2020
Ja vám zavidim😋, tiež som tehotná a 0,0%teraz kupujem teraz skoro každý deň.
20. júl 2020
Mňa nevybrali do testovania tak aby mi nebolo ľúto chlap mi minulý týždeň kúpil 24 radlerov 😂 už teraz viem že mi dlho nevydržia 😁
20. júl 2020
Mandarínka je perfis
20. júl 2020
No aka ne ta mirabelka? Neviem to nikde v obchode zohnat 🙂 tak hadam uz to coskoro zacnu predavat 🙂
22. júl 2020

Nesanovali Vám 😍🤣