Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
23. máj 2026    
skúsenosť

Korektor s výborným krytím!

To balenie je super praktické, nanáša sa výborne! Krásne kryje všetky nedokonalosti, nezanecháva čmuhy, nevstrebáva sa do vrások.Konzistencia je trošku hustejšia,ale stále dobre rozotierateľná. Mne však bohužial nesadol odtieň,lebo mám veľmi svetlú pokožku, ale cez leto/po lete bude určite ideál :)
avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
23. máj 2026    
skúsenosť

Výborný púder

Nemala som ešte skúsenosť s touto formou púdru. Za mňa zaujímava vec,aj ked som sa zo začiatku potrápila so správnou aplikáciou.Skúšala som najskôr naniesť len s prstami,ale potom som to pekne zapracovala s hubkou. Nevýhodou je chýbajuci aplikátor. Netreba ho dávať veľa na jedno miesto,lebo potom sa už drobil. Makeup na ňom držal pekne, pleť je zmatnená ale zároveň nie vysušená.
avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
23. máj 2026    
skúsenosť

Krásne tiene :)

Mám rada presne tento typ tieňov. Je veľmi prirodzený a preto je vhodný aj na každodenné líčenie. Zároveň sa dá dobre nakombinovať aj s inými tieňmi.
Nanášal sa veľmi dobre, nie je drobivý , vydržal celý deň :)
Za mňa super!
avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
21. máj 2026    
skúsenosť

Veľmi ľahučký rúž ❤️

Jemnučký, pôsobí až maslovo a výživne :) krásne vonia. Jemný marhuľkový odtieň. Treba ho však nanášať častejšie
avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
21. máj 2026    
skúsenosť

Príjemné prekvapenie!

Za mňa super maskara :) štetinka je super, nanáša sa super, neotláča, vydržala aj do večera, až neskoro večer sa začala drobiť. Mihalnice boli prirodzené a nelepili sa :)
avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
20. máj 2026    
skúsenosť

Krásny rozjasňovač!

Fakt perfektný rozjasňovač. Je veľmi príjemne chladivý, super sa nanáša, je jemnučký a prirodzený. Na bežné nosenie,ale aj na výraznejšie líčenie. ❤️
avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
20. máj 2026    
skúsenosť

Veľký prvotný wow efekt

Najskôr úplny wow efekt😃 ale po zlupnutí zostal odtieň len veľmi slabo viditeľný. Nie je to produkt na rýchle “premalovanie”, keď ste niekde vonku. Treba ho nechať fakt dlhšie zaschnúť,aby to malo význam. A je mierne vysušujúci,ale neotláča.
avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
20. máj 2026    
skúsenosť

Krásny letný odtieň❤️

Veľmi svieža babyblue farba :) ideál na letné dovolenky. Schne rýchlo, ale treba určite dve vrstvy. Jedna bola málo. Nánašanie bolo dobré
avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
18. máj 2026    
skúsenosť

Krásne voňavý lesk ❤️

Výborný lesk na pery! Veľmi jemná textúra s jemným pigmentom :) najskôr je bledučko ružový a potom ide do stratena. Krásne vonia, za mňa jemne lepivý ale nič hrozné. Pery pôsobia plnšie, a hlavne to SPF 30 !