Ahojte
Robite si niektoré same cestoviny?
Oplati sa to či nie? Alebo to robite pre chuť domácich cestovín či čokoľvek iné?
Ja tak isto ako @salomesintia. Alebo keď chcem plniť, tak tam jednoznačne domáce..
Plus ich robievam, keď majú starí rodičia prebytok vajec. Semolinu kupujem v Bille
24. aug 2022
Iba tenké a hrubé rezance do polievok robím, ak máme viac vajec. A usuším, skladujem v dóze.
24. aug 2022
Robim, ale nesuším. Len pre chuť domácich cestovín urobím a hneť aj uvarím