icon

Kde je veyya pre pána Jána?

avatar

Za horami za dolami 😀😀😀

16. jún 2017
avatar

Zablokovana uz desat dni?

16. jún 2017
avatar

A co ze ju blokli?

16. jún 2017
avatar

@miahavash sa tu z jednou kockou pohadala sledovala som to len na pol oka, ta vysledna prestrelka mi unikla... adminka jej xkrat pisala ze si to maju doriesit v ip a nedali si pokoj.. na druhej strane tu druhu neblokli tak neviem

16. jún 2017
avatar

fíha, ale zrejme príde s novým menom teda. Bola som zvedavá, lebo pred dovolenkou bola všade a teraz nic

16. jún 2017
avatar

@miinka3333 nie nepríde spravila si účet z ocinovho čísla a ten je tiež blokli tak nechápem

17. jún 2017
avatar

@mana173 tak to az teraz pozeram ze je tiez bloknuty . Niekto ju bonzol asi ....

17. jún 2017
avatar
17. jún 2017
avatar

Ma sa dobre aj bez MK 👍 babatko rastie a vsetko je ok.

17. jún 2017
avatar

Za chvílu tu ostanú len pokorné poslušnice bez vlastného názoru

17. jún 2017
avatar

@kopytko03 nepouzivaj vyraz ovecka, to je neslusne vyjadrovanie, este ta bloknu

17. jún 2017
avatar

@lenusade a vidíš niekde v mojom komentári slovo ovečka? 🙂

17. jún 2017
avatar

Vobec to nebolo vyjadrovanie na vyhadzov, len vadila niektorym, ktore maju lepsie vztahy s adminmi, tak ako moni...klasika

17. jún 2017
avatar

Paráda asi ležala už niekomu v žalúdku moc, keď ju "číhajú" aby sa sem späť nedostala...

@stastna17 to som chcela vedieť, či je bejby zdravucke

17. jún 2017
avatar

@miinka3333 je aj na inatagrame ked chces napisem ti jej nick.

17. jún 2017
avatar

*instagrame

17. jún 2017
avatar

@stastna17 nemám insta. Ja som bola len zvedava

17. jún 2017