Ahojte.
Žienky tie čo máte vnutromaternicove teliesko stalo sa Vam ze ste nedostali menzes? Mam ho od decembra a doteraz som mala normálne menzes kazdy mesiac silny jak fras.🤣 ale tento mesiac nic... ani krvavy vytok ani menštruácia 🙁 nie ze by som sa sťažovala ...
Mam sa obávať a kúpiť test alebo je to bežné 😔😔
Od zavedenia nemavam vôbec ms....mam mirenu
Ak máš nehormonalne asi by som skúsila ten test...
@martinkatinka
@klarissa25
Neuverite ale netuším ktoré mám. Ci mirenu alebo danu... ale asi danu lebo o tej sme sa bavili s dr. Vtedy
@milabara myslím ze máš danu pri nej by práveže ms mala byt silnejsia, preto je zvláštne že si zrazu nedostala...za mňa je dana menej spolahliva preto by som skúsila ten test
@klarissa25 ano mávam ju teda silnú riadne. Az tak ze musim brat askorutin aby som tak nekrvacala🙁 a preto som taka sokovana ze nic
@milabara ak mas mirenu, tak sa ti ms vytrati do pol roka, u niekoho hned.... Ak mas danu, sprav si test
Ja mam levosert od januara a už nemam nic
My sme cez mechanicke otehotneli...babo to sice v 14tom tyzdni vzdalo, ale pointa ta ista...sprav si test...
ja mám levosert a tiez mi meškajú a testy čisté 🤔 vyberali mi v apríli štítku,teraz mi dávala aj vyššiu dávku euthyroxu tak možno aj tam je dôvod.
akoze nevies ake teliesko mas?
Ak Danu tak testuj🤰
Pri Mirene je normal ze nemas menzes, mozno prave pre ten silny ti dali Mirenu.
@natalka13 tak tam ide skôr o to koľko platila, nie ze oni výberu akú dáku...Dana stojí okolo 50e a mirena vyše 200
@klarissa25 platila som 50€ takze mam Danu🙁
@natalka13 kym som nemala teliesko tak som mala menzes tak max 2-3dni a uplne slaby... po vlozeni telieska som zacala mat silny menzes aj 7-8dni 😁 no zajtra zbehnem do lekarni a kupim test
Ake teliesko? Ja mam mirenu a ms nemam vobec