icon

Dievčatá.. Môj synček ma mesiac a ma na tvári vyrážky (potničky).. Dá sa to s niecim zmyt? Odstrániť? 🙂.. Ďakujem za každú radu 🙂

avatar

Umyť, osušiť sa kúsok sudokremu

20. apr 2019
avatar

A nie je to skor novorodenecke akne

20. apr 2019
avatar

Viete čo ja nwm lebo väčšinou je spotený lebo raz tu máme teplo raz nie.. A mi pripadajú ako potničky lebo aj na niektorých vyrážka je vnútro biele

20. apr 2019
avatar

@hokejka111 a od sudokremu bude biely ne?? :D

20. apr 2019
avatar

Mozno holtov krem vyskusat

20. apr 2019
avatar

Moja má dva mesiace a tiež mala na tvári vyrážky. Ja som jej to potierala levanduľovým krémom z Justu. Hneď po nanesení to pekne vybledlo. Natierala som to vždy keď sa to viac začervenalo. Po krátkom čase vyrážky zmizli.

20. apr 2019
avatar

Mne dr poradila holtov krém, vecer som natrela,do rana zmizli pupaciky,,takto som to spravila par krat a uz nevysli

20. apr 2019
avatar

Moj to mal. A dost vela. V nemocnici mi kazali zohnať si klasicku modru indulonu alebo vazelinu

20. apr 2019
avatar

Staci, ked vsetko, ale uplne vsetko (aj svoje veci, postelnu bielizen a veci s ktorymi babo pride do kontaktu) vyperies v baby sensitive prasku bez avivaze.

20. apr 2019
avatar

Alebo to moze mat z potenia, vonku je okolo 20 stupnov, netreba babusit. Predpokladam ze je v kociku, tam je este teplejsie ako mimo kocika

20. apr 2019
avatar

Potnicky byvaju skor na zakrytych castiach tela, alebo na chrbatiku. Okolo jedneho mesiaca mavaju deticky skor baby akne, ta biela bodka v strede by tomu tiez zodpovedala. Dietatko sa cisti z materskych hormonov, ktore dostalo od maminy este v brusku. Mozu byt na tvári a aj na hrudnicku. Prejde to same, nepotrebuju specialne osetrovanie.

20. apr 2019
avatar

to je skor novorodencke akne, zmizne to samo

20. apr 2019
avatar

Zmizne to same, cisti sa mu telo od tvojich hormonov

20. apr 2019
avatar

Ak kojite tak skúste vašim mliečkom potrieť 🙂

20. apr 2019
avatar

Netreba nic babo sa cisti, zmyzne same

20. apr 2019
avatar

Nemastit tvaricku nicim len voda a ususit nic viac mám s tým skusenosti 😊

20. apr 2019
avatar

Cisti sa, netreba nič špeciálne. Zbytočne takému malemu dávať krémy. Maximálne poumyvat prevarenou vodou.

20. apr 2019
avatar

A ak sú to potnicky nevystavovat ho velkemu teplu. Do 3 dni by mali zmiznut tiež.

20. apr 2019
avatar

Novorodenecke, zmizne samo

20. apr 2019
avatar

@milka1533 kúsoček, tenkú vrstvu

20. apr 2019
avatar

Milibto bude akne aj laura to mala 🙂

20. apr 2019