Jeeej to je super takto pred vianocami🤗 blahozelam
Gratulujem, ale vieš, že sa platí aj daň z výhry?
Blahoželám 😃
takato vyhra byva zdanena uz pri vyplateni
Viem že sa platí daň..
Srdečne gratulujem .a ak sa volas milenka ( teda al som to pochopila správne ) tak ešte viac viac
a ktora si ty a kolko si vyhrala?
Ja som ta Milena čo vyhrala 1000€🙂
Inak je smutne ze sa musi platit este aj dan z vyhry...kazdopadne gratulujem 😉
@eliskaevicka ďakujem veľmi pekne,po tých 280€ čo mi mesačné chodí na účet,je to veľké plus..
Pokial nemas prijem viac ako tusim 1000€ rocne (nie som si ista sumou), pricom rodicak sa do prijmu nerata, dan z vyhry neplatis.
Velmi blahozelam..konecne sa stastie usmialo na osobku,ktora si to patricne zasluzi ❤

@vierkaaa85 veľmi pekne ďakujem 😗
@aayka brat vyhral v septembri 30 000, prislo mu 24 300, normalne sa plati dan aj z penaznej, ale teda neviem aka sum musi byt
@klarissa25 kokos tie 🐷 🐷 🐷 nenazrane nedopraju ľuďom ani celú výhru. Všetko musia zdaniť....
Myslím že vyhrá nad 350€ sa zdaňuje..
Jej super😃👍👍👏👏👏
@klarissa25 wau to super,a to kde vyhral?
Zdaňovať zrejme netreba, ale treba zaplatiť odvod 14% do zdravotnej poisťovne 😒
Samozrejme, blahoželám k výhre 🙂
@bibyke cez fun radio
@klarissa25 no to musela byt doma radost,to zom este nepocula,ze by niekto realne tolko vyhral!gratulujem😊
blahozelam🙂
@mimi1988 nemaju tam niekde napísané pravdla suťaže, resp vždy bývaju napísané,
@mimi1988 tomu verím.uzite poriadne .
@klarissa25 že sa ozvú...
@mimi1988 tak sa ozvu určite 🙂
Akurát mi volali;)poslu 873€;)

Oooooo blahozelaaaaam to je super!!!!👍👍👍