icon

Niekto tam hore ma vyslisal🙏ta najvyššia výhra je moja🙂za 4 sms..veľmi som šťastná..

avatar

Oooooo blahozelaaaaam to je super!!!!👍👍👍

13. dec 2018
avatar

Jeeej to je super takto pred vianocami🤗 blahozelam

13. dec 2018
avatar

Gratulujem, ale vieš, že sa platí aj daň z výhry?

13. dec 2018
avatar

Blahoželám 😃

13. dec 2018
avatar

takato vyhra byva zdanena uz pri vyplateni

13. dec 2018
avatar

Viem že sa platí daň..

13. dec 2018
avatar

Srdečne gratulujem .a ak sa volas milenka ( teda al som to pochopila správne ) tak ešte viac viac

13. dec 2018
avatar

a ktora si ty a kolko si vyhrala?

13. dec 2018
avatar

Ja som ta Milena čo vyhrala 1000€🙂

13. dec 2018
avatar

Inak je smutne ze sa musi platit este aj dan z vyhry...kazdopadne gratulujem 😉

13. dec 2018
avatar

@eliskaevicka ďakujem veľmi pekne,po tých 280€ čo mi mesačné chodí na účet,je to veľké plus..

13. dec 2018
avatar

Pokial nemas prijem viac ako tusim 1000€ rocne (nie som si ista sumou), pricom rodicak sa do prijmu nerata, dan z vyhry neplatis.

13. dec 2018
avatar

@mimi1988 ako pokazit radost z vyhry... Ze?? 😂

13. dec 2018
avatar

@nelkaccc v pohodee;))som happy aj tak🙂)

13. dec 2018
avatar

@wudz ja už nič neviem:D...

13. dec 2018
avatar

@mimi1988 ved jasnee kto by nebol aj keby menej len tie fajnee komenty...

13. dec 2018
avatar

@wudz mam len predĺžený rodicak platený nič iné..

13. dec 2018
avatar

Velmi blahozelam..konecne sa stastie usmialo na osobku,ktora si to patricne zasluzi ❤

sticker
13. dec 2018
avatar

@nelkaccc nič hrozne tu zatim nie je;)sama fakt neviem či zdania či ja zdanim..doteraz som nič nevyhrala,ale vždy keď vidím aj tu že niekto si zoskrabal napr.na lose niaku sumu dám like🙂aspoň viem že je to možné🙂👍

13. dec 2018
avatar

@vierkaaa85 veľmi pekne ďakujem 😗

13. dec 2018
avatar

@mimi1988 co ja viem, tak daň sa platila iba z vecnej výhry, z peňažnej nie. (ak to nezmenili) gratulujem 😉

13. dec 2018
avatar

@aayka brat vyhral v septembri 30 000, prislo mu 24 300, normalne sa plati dan aj z penaznej, ale teda neviem aka sum musi byt

13. dec 2018
avatar

@klarissa25 kokos tie 🐷 🐷 🐷 nenazrane nedopraju ľuďom ani celú výhru. Všetko musia zdaniť....

13. dec 2018
avatar

Myslím že vyhrá nad 350€ sa zdaňuje..

13. dec 2018
avatar

Jej super😃👍👍👏👏👏

13. dec 2018
avatar

@klarissa25 wau to super,a to kde vyhral?

13. dec 2018
avatar

Zdaňovať zrejme netreba, ale treba zaplatiť odvod 14% do zdravotnej poisťovne 😒

13. dec 2018
avatar

Samozrejme, blahoželám k výhre 🙂

13. dec 2018
avatar

@bibyke cez fun radio

13. dec 2018
avatar

@klarissa25 no to musela byt doma radost,to zom este nepocula,ze by niekto realne tolko vyhral!gratulujem😊

13. dec 2018
avatar
13. dec 2018
avatar

blahozelam🙂

14. dec 2018
avatar

@s1m.one ďakujem ☺len sa mi stále nikto neozval🙊

14. dec 2018
avatar

@mimi1988 tak im skus napisat a prepytaj sa 😉

14. dec 2018
avatar

@mimi1988 nemaju tam niekde napísané pravdla suťaže, resp vždy bývaju napísané,

14. dec 2018
avatar

@mimi1988 tomu verím.uzite poriadne .

14. dec 2018
avatar

@mimi1988 ahoj dnes som čítala žreb co mam doma a tam sa píše, že výhry podliehajú dani z príjmov, iba vecne výhry podliehaju aj zdravotným odvodom. Ty máš výhru finančnú, nie vecnu a podla mňa ti príde zdanena suma 😊
Uži si peniažky v zdraví s rodinkou 😊

14. dec 2018
avatar

@klarissa25 že sa ozvú...

14. dec 2018
avatar

@mimi1988 tak sa ozvu určite 🙂

14. dec 2018
avatar

Akurát mi volali;)poslu 873€;)

14. dec 2018
avatar

@aayka ďakujem😘

14. dec 2018
avatar

@mimi1988 krásna suma 😊 nemáš zač 😉

14. dec 2018
avatar

@aayka 💓

14. dec 2018