Dcera 4 ročná na ráno a večer pije ešte stále kravské plnotučné mlieko.Dost je na ňom ešte zavisla.
Ide so starými a krstnými rodičmi na dovolenku do Turecka a rozmýšľam ako by to mlieko tam mohli poriesit.da sa v rezorte niekde kúpiť krabicové mlieko a dali by ho na izbe do chladničky?majú mať na izbe kanvicu tam by dali zohriať vodu a potom by v nej ohriali aspoň trochu mlieko že by nebolo také studené z chladničky.
Viem,že je možnosť to aj týždeň vydržať bez mlieka ,ale chcela by som najprv prezistit ci by pripadala do úvahy aj táto možnosť.
Ďakujem za rady.
v rezorte nie, ale tam sú niektoré hotely dosť blízko k miestam, kde obchody sú. ja by som do toho ale nešla, nepotrpia si na dátumy spotreby a tak… teplé mlieko vrámci all inclisive na večeru neviem, nezaujímala som sa, ale na raňajky aspoň tam kde sme boli tak mali…
Na raňajky bude určite a mne osobne vždy vyšlo v ústrety keď som o čokoľvek poprosila. Takze aj keby na večeru nebolo, normálne by aom si vypýtala. Hlavne pri deťoch zvyknú byt veľmi ochotní takmer na čokoľvek.
ja som vzdy poprosila1l mlieka na izbu a dala do chladnicky nikdy nebol problem
My sme boli teraz s 3 ročným a každý deň sme mali v chladničke na izbe 2 malé krabičky mlieka a aj džúsu pre neho. Takisto aj v jedálni bolo stále dostupné mlieko. Závisí aký hotel, ale podľa mňa či ku káve dávajú mlieko, či k raňajkám a cereáliám, tak si podľa mňa nájdu aj v hoteli.
V hoteli je dostupné mlieko, na raňajkách určite a na veceriach si môžu vypýtať
Normálne sme išli do kuchyne a vypýtali.Kedykolvek.
A takéto si nemôže zobrať pre istotu? Neviem, či môže do lietadla do kufra zobrať, zistíte v leteckej spoločnosti.
https://lunys.sk/produkt/mlieko-polotucne-15-dr...
Možno by sa dalo vziať mlieko v takých malých krabičkách. Zo slamkou.
Ak majú all inclusive, tak teplé mlieko býva súčasťou švédskych stolov.