A to si si akože s čistým svedomím dovolila posadiť niečo čo nebolo pre neho na jedenie?! 🙄😂
Ach🤣🤣🤣 Made my day, vďaka za to!🫶🏻
🤣🤣🤣Nerozmýšľaš nad kamerou?
Ktovie ....ako si len tak išiel po dvore a tu zrazu.... švédske stoly-muškáty🤣🤣🤣...
Ach🤣🤣🤣 Made my day, vďaka za to!🫶🏻
@katuli3nocka len tie muškaty nemali najlepší deň🙄
🤣🤣🤣Nerozmýšľaš nad kamerou?
Ktovie ....ako si len tak išiel po dvore a tu zrazu.... švédske stoly-muškáty🤣🤣🤣...
@brendaa mam kameru dole pri zvieratách.to mám na terase závesné kvetinšče a jeden padol.netuším prečo.možno ho tak Miško hypnotizoval...no každopádne tento pád neprežil ani kvetináč,ani muškátu a ešte aj substrát zožral
@brendaa mam kameru dole pri zvieratách.to mám na terase závesné kvetinšče a jeden padol.netuším prečo.možno ho tak Miško hypnotizoval...no každopádne tento pád neprežil ani kvetináč,ani muškátu a ešte aj substrát zožral
@misulka22 hladné prasiatko 🤣 v prírode 😁, keby vedel, že ostatné prasiatka sú v chlieviku zatvorené




🤣
Ale no tak, nedoprajes Miškovi?! 🤣