icon

Aký je spokojný...lebo mi zožral muškáty! 1000m²trávy,každý deň zelenina,ovocie,orechy,semienka....nieeeee,muškáty musí zožrať. Ešte aj s tou hlinou, blbec...potom to zajedol 4tabletami živočíšneho uhlia keďže na internete píšu,že muškáty sú mierne toxické pre psy a mačky. O prasatách teda nepíšu nič ,očividne prasatá bežne nežerú muškáty. Ale asi majú lepší žalúdok ako psy lebo tomu hajzlíkovi nebolo nič a neodpustil si ani ziapanie na celú dedinu,že je čas večere.

avatar

🤣
Ale no tak, nedoprajes Miškovi?! 🤣

8. máj 2026
avatar

A to si si akože s čistým svedomím dovolila posadiť niečo čo nebolo pre neho na jedenie?! 🙄😂

8. máj 2026
avatar
@ichbinich

🤣
Ale no tak, nedoprajes Miškovi?! 🤣

@ichbinich doprajem.ale zrovna toto žrať nemusel🤦‍♀️

8. máj 2026
avatar
@vero13

A to si si akože s čistým svedomím dovolila posadiť niečo čo nebolo pre neho na jedenie?! 🙄😂

@vero13 hej chcela som mat konečne peknú terasu. Mám len pažravé prasa😅

8. máj 2026
avatar
@misulka22

@vero13 hej chcela som mat konečne peknú terasu. Mám len pažravé prasa😅

@misulka22 No veď podarilo sa, nič predsa nespraví krajšiu terasu ako spokojné prasiatko 😂🙂

8. máj 2026
avatar
@vero13

@misulka22 No veď podarilo sa, nič predsa nespraví krajšiu terasu ako spokojné prasiatko 😂🙂

@vero13 terasova dekorácia. Len keby mi chodi niekto umývať okná od blatového rypáku 😂

8. máj 2026
avatar
@misulka22

@vero13 terasova dekorácia. Len keby mi chodi niekto umývať okná od blatového rypáku 😂

@misulka22 ale aký je spokojný 🤣

8. máj 2026
avatar

Ach🤣🤣🤣 Made my day, vďaka za to!🫶🏻

8. máj 2026
avatar
8. máj 2026
avatar

🤣🤣🤣Nerozmýšľaš nad kamerou?
Ktovie ....ako si len tak išiel po dvore a tu zrazu.... švédske stoly-muškáty🤣🤣🤣...

8. máj 2026
avatar
@katuli3nocka

Ach🤣🤣🤣 Made my day, vďaka za to!🫶🏻

@katuli3nocka len tie muškaty nemali najlepší deň🙄

8. máj 2026
avatar
@brendaa

🤣🤣🤣Nerozmýšľaš nad kamerou?
Ktovie ....ako si len tak išiel po dvore a tu zrazu.... švédske stoly-muškáty🤣🤣🤣...

@brendaa mam kameru dole pri zvieratách.to mám na terase závesné kvetinšče a jeden padol.netuším prečo.možno ho tak Miško hypnotizoval...no každopádne tento pád neprežil ani kvetináč,ani muškátu a ešte aj substrát zožral

8. máj 2026
avatar
@misulka22

@brendaa mam kameru dole pri zvieratách.to mám na terase závesné kvetinšče a jeden padol.netuším prečo.možno ho tak Miško hypnotizoval...no každopádne tento pád neprežil ani kvetináč,ani muškátu a ešte aj substrát zožral

@misulka22 hladné prasiatko 🤣 v prírode 😁, keby vedel, že ostatné prasiatka sú v chlieviku zatvorené

8. máj 2026
avatar

@misulka22 toto si videla? Miško celebrita na FB

10. máj 2026
avatar
@deedaa

@misulka22 toto si videla? Miško celebrita na FB

@deedaa ano videla.aj memecko z neho spravili

11. máj 2026
avatar
@brendaa

🤣🤣🤣Nerozmýšľaš nad kamerou?
Ktovie ....ako si len tak išiel po dvore a tu zrazu.... švédske stoly-muškáty🤣🤣🤣...

@brendaa nech je to ako to čo chodí, Živá panoráma... ja by som to normálne pozerala 😀

15. máj 2026
avatar
@rusalinka

@brendaa nech je to ako to čo chodí, Živá panoráma... ja by som to normálne pozerala 😀

@rusalinka aj ja a hlavne tie nápady jeho 😀

15. máj 2026