Aký je spokojný...lebo mi zožral muškáty! 1000m²trávy,každý deň zelenina,ovocie,orechy,semienka....nieeeee,muškáty musí zožrať. Ešte aj s tou hlinou, blbec...potom to zajedol 4tabletami živočíšneho uhlia keďže na internete píšu,že muškáty sú mierne toxické pre psy a mačky. O prasatách teda nepíšu nič ,očividne prasatá bežne nežerú muškáty. Ale asi majú lepší žalúdok ako psy lebo tomu hajzlíkovi nebolo nič a neodpustil si ani ziapanie na celú dedinu,že je čas večere.
A to si si akože s čistým svedomím dovolila posadiť niečo čo nebolo pre neho na jedenie?! 🙄😂
Ach🤣🤣🤣 Made my day, vďaka za to!🫶🏻
🤣🤣🤣Nerozmýšľaš nad kamerou?
Ktovie ....ako si len tak išiel po dvore a tu zrazu.... švédske stoly-muškáty🤣🤣🤣...
Ach🤣🤣🤣 Made my day, vďaka za to!🫶🏻
@katuli3nocka len tie muškaty nemali najlepší deň🙄
🤣🤣🤣Nerozmýšľaš nad kamerou?
Ktovie ....ako si len tak išiel po dvore a tu zrazu.... švédske stoly-muškáty🤣🤣🤣...
@brendaa mam kameru dole pri zvieratách.to mám na terase závesné kvetinšče a jeden padol.netuším prečo.možno ho tak Miško hypnotizoval...no každopádne tento pád neprežil ani kvetináč,ani muškátu a ešte aj substrát zožral
@brendaa mam kameru dole pri zvieratách.to mám na terase závesné kvetinšče a jeden padol.netuším prečo.možno ho tak Miško hypnotizoval...no každopádne tento pád neprežil ani kvetináč,ani muškátu a ešte aj substrát zožral
@misulka22 hladné prasiatko 🤣 v prírode 😁, keby vedel, že ostatné prasiatka sú v chlieviku zatvorené




🤣
Ale no tak, nedoprajes Miškovi?! 🤣