icon
avatar
monibal
Správa bola zmenená    3. jún 2026    

Rok 2010 a teraz 2026 …Diagnoza krvracanie do mozgu prenatalne ,triojkomorovy hydrocefallus..lavostranna hemipareza..zruril sa mi svet za stenami nemicnice v Banskej Bystrici ..jedna doktorka prisla za mnou a dala mi nadej ze deticky s tou diagnozou mozu mat aj vysokoskolske vzdelanie..doktorka jej meno neviem len si pamatam na jej “biele papuce”..💕Pisal sa rok 2010
Teraz v roku 2026 moj zazrak prijaty na Obchodnu akadémiu ,9.rocnik ZS ukonceny s vyznamenanim..Prispevok venujem vsetkym mamickam ktore bojuju s diagnozami svojich deticiek.aby nestracali nadej .zazraky sa deju..laska lieci ..treba len silno verit

avatar

Zázraky sa dejú ❤️

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
monibal
autor
@boba254

Zázraky sa dejú ❤️

@boba254 Ano 💕💕💕

Odpovedz
3. jún 2026
avatar

Blahoželám, dávno som nemala takéto zimomriavky 💛

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
monibal
autor
@terezia74

Blahoželám, dávno som nemala takéto zimomriavky 💛

@terezia74 Dakujem pekne 💕💕💕

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
@monibal

@terezia74 Dakujem pekne 💕💕💕

@monibal Blahoželám ♥️♥️♥️

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
monibal
autor
@saraxyz

@monibal Blahoželám ♥️♥️♥️

@saraxyz 💕

Odpovedz
3. jún 2026
avatar

To je veru zázrak 🩵
Tiež mám doma kilovy uzlik, ktorý nemal prežiť, ale je to bojovník a šikovný 14 ročný ukecany chalan

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
monibal
autor
@majula84

To je veru zázrak 🩵
Tiež mám doma kilovy uzlik, ktorý nemal prežiť, ale je to bojovník a šikovný 14 ročný ukecany chalan

@majula84 som rada ze sme sa stretli vdaka prispevku a dufam budeme c kontakte 💕💕zlaty chlaec

Odpovedz
3. jún 2026
avatar

Blahoželám! 👍🤩

Odpovedz
3. jún 2026
avatar

Super, sikovny, drzim palce. Hadam to dotiahne aj na cerveny diplom 😍
Hoci moja palculienka nedopadla tak dobre s podobnymi diagnozami, nastastie sa ani nenaplnili prognozy lekarov, lebo tie ich reci sa nedaju ani odcitovat 😢 Vzhladom na svoj stav, je to tiez zazrak, ze ma uz 9r a ma sa celkom fajn.

Odpovedz
3. jún 2026
avatar

Myslim, ze tvojim prispevkom si dala nadej vela matkam ,ktore to prave potrebuju. Dakujem a.blahozelam🍀nech sa v zivote len dari.

Odpovedz
3. jún 2026
avatar

Som dojatá akoby to bolo moje dieťatko🥰🥰Nech sa mu v živote len a len darí 🫶

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
monibal
autor
@annak14

Myslim, ze tvojim prispevkom si dala nadej vela matkam ,ktore to prave potrebuju. Dakujem a.blahozelam🍀nech sa v zivote len dari.

@annak14 Dakujem pekne..Ano chcem dat nadej lebo viem ake pocity som mala ja..bola som besmocna 💕💕💕Dakujem za pekne slovicka❤️

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
monibal
autor
@ichbinich

Blahoželám! 👍🤩

@ichbinich Dakujem ti zo ❤️

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
monibal
autor
@slavka1988

Som dojatá akoby to bolo moje dieťatko🥰🥰Nech sa mu v živote len a len darí 🫶

@slavka1988 Dakujem zo ❤️za oporu a pekne slovicka

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
monibal
autor
@ichbinich

Blahoželám! 👍🤩

@ichbinich Dakujem zo ❤️

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
monibal
autor
@zuzike123

Super, sikovny, drzim palce. Hadam to dotiahne aj na cerveny diplom 😍
Hoci moja palculienka nedopadla tak dobre s podobnymi diagnozami, nastastie sa ani nenaplnili prognozy lekarov, lebo tie ich reci sa nedaju ani odcitovat 😢 Vzhladom na svoj stav, je to tiez zazrak, ze ma uz 9r a ma sa celkom fajn.

@zuzike123 Dakujem za pekne slovicka ..mala je zazrak 💕💕dufam ze budeme v kontakte

Odpovedz
3. jún 2026
avatar

Krásny chlapec 😍😍

Odpovedz
4. jún 2026
avatar

Je nádherný

Odpovedz
4. jún 2026
avatar
monibal
autor
@janamakva

Je nádherný

@janamakva Dakujem ❤️

Odpovedz
4. jún 2026
avatar
monibal
autor
@ikuska27

Krásny chlapec 😍😍

@ikuska27 Dakujem ❤️

Odpovedz
4. jún 2026
avatar

Máš doma nádherného fešáka, nech sa mu v živote darí ❤️😍.

Odpovedz
4. jún 2026
avatar
monibal
autor
@margotka17

Máš doma nádherného fešáka, nech sa mu v živote darí ❤️😍.

@margotka17 Dakujem zo ❤️

Odpovedz
4. jún 2026
avatar
@monibal

@margotka17 Dakujem zo ❤️

@monibal to tak pisu cisla po babatku?
Moji len tie naramky a na perinke meno.
Prajem vela uspechov v dalsom studiu

Odpovedz
5. jún 2026
avatar
monibal
autor
@snezienka15

@monibal to tak pisu cisla po babatku?
Moji len tie naramky a na perinke meno.
Prajem vela uspechov v dalsom studiu

@snezienka15 ďakujem prkne zo ❤️

Odpovedz
5. jún 2026