Rok 2010 a teraz 2026 …Diagnoza krvracanie do mozgu prenatalne ,triojkomorovy hydrocefallus..lavostranna hemipareza..zruril sa mi svet za stenami nemicnice v Banskej Bystrici ..jedna doktorka prisla za mnou a dala mi nadej ze deticky s tou diagnozou mozu mat aj vysokoskolske vzdelanie..doktorka jej meno neviem len si pamatam na jej “biele papuce”..💕Pisal sa rok 2010
Teraz v roku 2026 moj zazrak prijaty na Obchodnu akadémiu ,9.rocnik ZS ukonceny s vyznamenanim..Prispevok venujem vsetkym mamickam ktore bojuju s diagnozami svojich deticiek.aby nestracali nadej .zazraky sa deju..laska lieci ..treba len silno verit
Super, sikovny, drzim palce. Hadam to dotiahne aj na cerveny diplom 😍
Hoci moja palculienka nedopadla tak dobre s podobnymi diagnozami, nastastie sa ani nenaplnili prognozy lekarov, lebo tie ich reci sa nedaju ani odcitovat 😢 Vzhladom na svoj stav, je to tiez zazrak, ze ma uz 9r a ma sa celkom fajn.
Som dojatá akoby to bolo moje dieťatko🥰🥰Nech sa mu v živote len a len darí 🫶
Som dojatá akoby to bolo moje dieťatko🥰🥰Nech sa mu v živote len a len darí 🫶
@slavka1988 Dakujem zo ❤️za oporu a pekne slovicka
Super, sikovny, drzim palce. Hadam to dotiahne aj na cerveny diplom 😍
Hoci moja palculienka nedopadla tak dobre s podobnymi diagnozami, nastastie sa ani nenaplnili prognozy lekarov, lebo tie ich reci sa nedaju ani odcitovat 😢 Vzhladom na svoj stav, je to tiez zazrak, ze ma uz 9r a ma sa celkom fajn.
@zuzike123 Dakujem za pekne slovicka ..mala je zazrak 💕💕dufam ze budeme v kontakte
Máš doma nádherného fešáka, nech sa mu v živote darí ❤️😍.
Máš doma nádherného fešáka, nech sa mu v živote darí ❤️😍.
@margotka17 Dakujem zo ❤️
@margotka17 Dakujem zo ❤️
@monibal to tak pisu cisla po babatku?
Moji len tie naramky a na perinke meno.
Prajem vela uspechov v dalsom studiu
@monibal to tak pisu cisla po babatku?
Moji len tie naramky a na perinke meno.
Prajem vela uspechov v dalsom studiu
@snezienka15 ďakujem prkne zo ❤️



Zázraky sa dejú ❤️