Prosím vas čo znamená keď má boli brucho po pôrode už niekoľko dní to trvá
A treba ísť k doktorke
brucho ako podbrusko? zavinovanie maternice? moze to byt cokolvek...
Toto su otazku ako pre vesticu Teodoru, moze to byt hocico, zapal, stahovanie maternice a kadeco ine
Mám len 19 a moc otom nič neviem
Ach, radsej nic nepisem, aj tak, dnesna registracia, styl pisania, niekto sa zas nudi
@monikatrdielko ale to s vekom nic nema. nenapisala si dost informacii takze tu mozeme len hadat. alebo mozes ist k lekarovi
Pôjdem k doktorke
Nerozumiem ako má to môže každý deň boliet
Ani lekár by ti nepovedal cez telefón co ti je pokial nevidi
Ale je to strašná bolesť ako by má niečo pichalo
Zalezi aka je to bolest a kde. A ci je mierna, ci intenzivna 🙂. Velmi ti asi neporadime ale keby viac napises mozno niekoho nieco napadne..
@monikatrdielko tak sup na pohotovosť ked je to strašná bolest
@monikatrdielko ak je to strasna bolest tak sup na pohotovost 😉
Mna ked nieco boli, zvyknem to riesit s lekarmi
Picha má to hlavne pod pupkom a strašne to boli nie kedy musím sadnúť
@monikatrdielko boli ta stálehlavne pri dojceni alebo tesne po tak moze byt zavinovanie maternice,keď boli stále tak môžeš mať nejaký zápal...ked neprestane chod k dr.do nemocnice nech ta pozri vi náhodou neostalo niečo v maternici
Po dojceni a začne to asi za hodinu boliet
@monikatrdielko zavinuje sa keď kojis lebo sa uvolnuje oxytocin pri sani...ved uvidis ako bude,keď to nebude lepšie tak chod...pre istotu...
Pôjdem
A Ďakujem pekne za radí
@monikatrdielko moze tam byt aj zapal a mozno tam ostal kus placenty a musia docistovat,teplotu nemas? Urcite musis na gyndu.
@monikatrdielko drzim palce aby bolo všetko ok😊
Môže sa sťahovať maternica