Baby, prosim poradte nejaku dobru autosedacku, ktora je polohovatelna od 15kg 🙂
Romer Britax - otáčacia. Na nezaplatenie keď vyberáme a vkladáme dcérku, špeciálne keď zaspí 🙂
24. jan 2020
natalia611
autorMy mame teraz joei 360 spin, sme velmi spokojni.. ale cakame babo a dcerka bude mat 3, tak sme chceli ze starsej uz kupime taku vacsiu a tuto joei bude mat babo.. ale myslim ze kupime este jednu
24. jan 2020
My máme Cybex palas gold a dá sa polohovať po tých kotvach trošku,ale žiadna sláva to nie
24. jan 2020
Cybex pallas s pultikom 9-36 kg
24. jan 2020
Cybex pallas