Mam otázku ohľadne robotického vysávača viem že už je roky na trhu ale videla som samé videá len kde sú podlahy čisté a pustia ho
A pýtam sa Vás teda či reálne uprace kuchyňu napr po jedle varení 2 deti na podlahe neporiadok vlasy omrvinky no všetko môžne zdá sa mi ta nádoba dosť malinká
Vy pred tým ešte zametate ? Alebo v najhoršom neporiadku ho pustite a máte všetko čisté ????
Robotický vysávač je najlepšia vec aku kto kedy vymyslel. A to som nemala ani jeden za 200e a vyššie.
Vždy keď ho pustíme, tak mám obavu, že v aplikácii vypíše error a potom dodatok, že od nás odchádza, lebo je to neúnosné, ale zatiaľ sa vždy iba vrátil na svoje miesto po upratovaní. 😂 Nešetríme ho, on má šetriť nás.
Za mna super vec, ide denne. Rano vylozim v kuchyni stolicky- niekedy ani nie 🙃, a odchadzam do roboty. Ma nastaveny cas, kedy da spusti.Uz mam 2 ,lebo jednemu dosla baterka. Velky vysavac vytahujem minimalne, hlavne na rohy -kuty...
Zoberie normálne namrvene pod stolom, vlasy v kúpeľni...
Tomu prvému bolo treba pravidelne kontrolovať kefu a odstraňovať vlasy z bej. Tento ma špeciálnu dvojdielnu kefu- keďže dcéra aj ja máme dlhé vlasy, bola to podmienka pri kúpe nového.
Aj pekne umyje, ja som spokojná.
Ručné vysavam iba tam, kde sa nedostane- napr. Za dverami.
Poradíte aj konkrétne modely? Ďakujem
Poradíte aj konkrétne modely? Ďakujem
@140173 my máme tento. Povysáva aj rohy, lebo nie je úplne okrúhly. Som nadmieru spokojná.
https://www.nay.sk/roboticky-vysavac-rowenta-x-...
Povysáva všetko aj vysypanu ryžu, omrvinky, hlinu
Roborock qrevo edge
Ale uz neviem úplne presný model. Ale ten s dvojdielnou kefou a co si perie handru v 70 stupnov horúcej vode
Isto odporúčam, u nas je zatiaľ 5r a nedam dopustiť
robotický je na plochu bez prekážok a pri každodennom použití, čo to pozbiera, ale náš sa dusí s nadpojenými vlasmi 😉