Ja som zvolila batoh 🙂
10. sep 2024
prvy syn mal aktovku. bol drobučky a hladala som čo najlahsiu. ale pre druhorodenu som zvolila batoh. je priestrannejši a ponosi ho dlhšie.
10. sep 2024
Tiez som za batoh, skolsky tasku sne kupili na jeden rok, potom uz s nou nechcela chodit, nastastie sme je este predali. Taska je krasna ale urcite by som ju nekupila
10. sep 2024
Ja batoh pri dvoch starsich dcerach, najmensia ma este cas. Tak aby ho vyuzili aj dalsie roky, nielen jeden. Nie je to najlacnejsia zalezitost.
10. sep 2024

Batoh . keďže sú tie tašky tak drahé a kupovala som ju aspoň na tri roky, takúto aktovku by som na moje dcéry, keď išli do druhej triedy určite nedostala