icon

Dnes som zas dosiahla absolútne dno....dno koša na prádlo 🤣🤣🤣🤣

avatar

Aj ja chceeem

25. aug 2022
avatar

Netes sa, den este neskoncil🤣

25. aug 2022
avatar

to sa mi stalo tušim raz v živote 😀

25. aug 2022
avatar

Ja som tak zistila minulý týždeň, že keď všetko operiem a ožehlím, tak to nezmestím do skrine 😆, takže u nás musí vždy niečo zostať v koši a na kope na žehlenie 😂

25. aug 2022
avatar

@gabuska11 to som si aj ja minule povedala ,bol horúci deň takže práčka na 3x a všetko suché do hodiny ...a keď som šla odkladať,hlavne malého veci tak ledva mi vošlo ,pritom on nemá veľa oblečenia 🤣

25. aug 2022
avatar

Šťastná to žena 😜

25. aug 2022
avatar

@ddaassuullaa presne to som si povedala keď som si to uvedomila 🤣

25. aug 2022
avatar

@szdan no len čo prala som od nedele každý deň aj 2 x ...boli sme totiž na dovolenke a pred dovolenkou som prezliekala posteľné prádlo nám aj deťom..a už som nestihla oprať,a plus počasie suseniu nepomáhalo 🤦

25. aug 2022
avatar

To sa mi sem tam stane, ale ten pocit blazenosti trva len chvilku, lebo o par hodin ked idem okolo, uz to dno nevidim

25. aug 2022
avatar

Aj ja, včera.

25. aug 2022
avatar

Aj ja som už dno dosiahla. Asi 3x odkedy mam deti 😁

25. aug 2022
avatar

Neverím!!! Toto je nemožné😅

25. aug 2022
avatar

Aj ja som mala vcera tesila som sa z neho len asi 30 minut ...

25. aug 2022
avatar

Blahoželám, užívaj si to, lebo nič netrvá večne. A toto už vôbec nie. 😃

25. aug 2022
avatar

kos na prádlo má dno? náš asi nie🙂

26. aug 2022
avatar

Aj ja dnes !!! 👌🏻✌🏻

26. aug 2022
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Chceme dôkaz 😃😃😃

27. aug 2022
avatar

@nella156 my sme mali segru s deckami, odisla .i pracka. Takze u kamosov to najnutnejsie a ked sme dosli po dovolenke, tak len uterakov 6 praciek. Prala som od nedele do utorka vkuse... To slo aj 5 6 praciek denne

27. aug 2022
avatar

keby som prala. hala bala čierne s bielym a farebným, mam sušičku, dno vidím často 😂 ale kým sa nazbiera biela, čierna, farebná..... vždy v tom. koši niečo je. ale tak cca 3 x do roka sa mi to podarí m na chvíľu 😁😁😁

27. aug 2022
avatar

Dno kosa na spinave pradlo poznam, vidim ho kazdy druhy den. No ten kos s pradlom na zehlenie pravidelne obchadzam... A vzdy sa snazim uistit, ci sa v nom nenajde predsa nejaky kus, ktory staci zlozit 🙈

27. aug 2022
avatar

Ty si ma ale tak nalákala ... a potom som si prečítala koniec 🤪🤭👍
Inšpirovala si ma, idem teda hľadať aj ja dno.... snáď práčka nevybuchne 😱😆

27. aug 2022
avatar

@nella156 potom je to jednoduché, máte malu skriňu 😂

27. aug 2022
avatar

@evica17 mám práčku na 10kg a tiež nezehlim,,nemám sušičku takže susim vonku alebo dnu...periem tiež väčšinou každý 2.-3.den...a tiež väčšinou jednu várku...ako kedy,ale mám teda 3 deti

27. aug 2022
avatar

@nella156 úžasné 🥳♥️😍🎂
Blahoželám 😍😍😍😍
Raz sa mi podarilo dôjsť ku dnu prádelneho koša aj koša na žehlenie 😍😍..ale len raz..🙃

27. aug 2022
avatar

Najviac milujem, keď do posledného prania ešte aj hodím to, čo mám na sebe a skočím rovno do sprchy. Milujem pohľad na dno pradloveho koša 😅

27. aug 2022