Dnes som zas dosiahla absolútne dno....dno koša na prádlo 🤣🤣🤣🤣
Netes sa, den este neskoncil🤣
to sa mi stalo tušim raz v živote 😀
Ja som tak zistila minulý týždeň, že keď všetko operiem a ožehlím, tak to nezmestím do skrine 😆, takže u nás musí vždy niečo zostať v koši a na kope na žehlenie 😂
Šťastná to žena 😜
@ddaassuullaa presne to som si povedala keď som si to uvedomila 🤣
To sa mi sem tam stane, ale ten pocit blazenosti trva len chvilku, lebo o par hodin ked idem okolo, uz to dno nevidim
Aj ja, včera.
Aj ja som už dno dosiahla. Asi 3x odkedy mam deti 😁
Neverím!!! Toto je nemožné😅
Aj ja som mala vcera tesila som sa z neho len asi 30 minut ...
Blahoželám, užívaj si to, lebo nič netrvá večne. A toto už vôbec nie. 😃
kos na prádlo má dno? náš asi nie🙂
Aj ja dnes !!! 👌🏻✌🏻
Chceme dôkaz 😃😃😃
@nella156 my sme mali segru s deckami, odisla .i pracka. Takze u kamosov to najnutnejsie a ked sme dosli po dovolenke, tak len uterakov 6 praciek. Prala som od nedele do utorka vkuse... To slo aj 5 6 praciek denne
keby som prala. hala bala čierne s bielym a farebným, mam sušičku, dno vidím často 😂 ale kým sa nazbiera biela, čierna, farebná..... vždy v tom. koši niečo je. ale tak cca 3 x do roka sa mi to podarí m na chvíľu 😁😁😁
Dno kosa na spinave pradlo poznam, vidim ho kazdy druhy den. No ten kos s pradlom na zehlenie pravidelne obchadzam... A vzdy sa snazim uistit, ci sa v nom nenajde predsa nejaky kus, ktory staci zlozit 🙈
Ty si ma ale tak nalákala ... a potom som si prečítala koniec 🤪🤭👍
Inšpirovala si ma, idem teda hľadať aj ja dno.... snáď práčka nevybuchne 😱😆
@nella156 potom je to jednoduché, máte malu skriňu 😂
Najviac milujem, keď do posledného prania ešte aj hodím to, čo mám na sebe a skočím rovno do sprchy. Milujem pohľad na dno pradloveho koša 😅
Aj ja chceeem