Musím sa aj sem pochváliť 😍 Dnes som na svoju 5. ročnú dcérku neskutooooočne HRDÁ - synček mi už týždeň štrajkuje so zaspávaním plačuuuu akoby ho trhli ....ako sa dnes kúpali, Riška som šla potom uspať - Nellynka sa stále čvachtala...(zo spálne na nu vidím) zrazu šup sa namydlila celá od hlavy po päty, osprchovala, utrela, obliekla a šup do postielky...a keď som prišla tak spustila "maminka ja viem, že Riško je v poslednej dobe uplakaný, večer máš veľa roboty a si z nás unavená a tak som ti to chcela uľahčiť" až mi slza vyšla - žabička moja 😘
Sikovna cucoriedka🙂😍
zlatunka🙂

Sikulka, zlataaa 😍
Ešte sa aj volá ako tá moja princezná 🙂
Jej, zlata
jeeej sikulka, ja mam tiez nelku a riska, len ta moja je tvrdohlava opica tak snad tiez niekedy prekvapi
Wau aka uvedomela princeznicka ❤
To je sranda,kamoska ma Nelu a Riska 🤗
@slimacik1987 najkrajšie mená 😝
krásne
Zdravím vás. Máte domaSikulku. Deti všetko vnímajú. Chcem vás poprosiť o pridanie do vašej skupiny a usitie veci do kočíka -sportaka-Teutonia.. Prosím nánožník a rukávnik. Krikľavo zelenej farby. Ďakujem Erika. Želám príjemný vecer
@erikachren123 Dobrý deň ďakujem 😉 do skupiny vás idem práve pridať - ak ste mi písali IP alebo k niektorému inzerátu tak vám odpíšem v priebehu večera a ak nie napíšte mi prosím IP ďakujem 😉
Wau,Wau👏😍