Včera som po obede nemala nič sladké, lebo doma už nič nezostalo. Takúto chybu dva dni posebe nedopustím, a tak som sa dnes poistila rovno dvomi koláčikmi 😅
Tie menšie vypadaju mňam 🙂 môžem poprosiť aj recept?
18. jan 2019
18. jan 2019
18. jan 2019
nesvadbovo
autor@kaca88 postupne ich budem určite zverejňovať 🙂
19. jan 2019

Robíš chute😉