Žienky dajte sem pesničku bez ktorej by ste momentálne nešoférovali,alebo ktorá sa vám teraz najvac páči 😊 ďakujem
De-spa-cito...
Kali- letový režim
Birdy - Wings a Kryštof ft. Sima Martausová - Hvězdáři 😍
Maroon5 Memories.. sestra ma tym nakazila
Imt smile príliš osobná známosť
Billy Eilish
Dance monkey, my love is your love- Whitney
Brutal na cesty 👌🏻
U mňa je to momentálne výber Duchoňa
Od Meduza pesničky moja topka
Lady Gaga - look what i found
No a aj lady gaga pesničky z filmu Zrodila sa hviezda
Ja mám teraz také dve od IMT - SOS a Cesty 2. triedy. Páčili sa mi vždy, ale teraz ma chytili nejako intenzívne.
Mne ta Dance Monkey uz lezie na nervy 😂 ale momentalne si vzdy spievam ked ide v radiu Mabel don’t call me up, alebo Post Malone Circles. A teraz vysla nova pesnicka od The Weeknd - Blinding Lights, bude dalsia moja srdcovka, uz to citim 😍
Suvereno-prometeus, cely album 🔝
Božský Kája ♥
Ja hodim uplne z ineho sudka😁
Chase and status- hocus pocus
Aktualne Queen, Zona A, Slize
Pocuvam,iba radio a rano mi cestou do prace hravaju hvězdarov,ta sq mi paci
Kali Dara-daj viac
Všetko od Depeche Mode ❤️
@moncicatko19 toto je top pesnička. Neskutočná. Zbožňujem ju
Počúvam poväčšine rádio Express. Zriedka mám USB.
Ďakujem vám kočky 💜
Daddy Yankee - Que tire pa lante, Celine Dion - Baby




Dance monkey.