icon
1 / 1
avatar

tak to ste si skoro spomenula 😀 jedine google a hladaj na kazdej stranke 😀

12. sep 2017
avatar

pripojím sa, ak by mal niekto link na aliexpres, tak by ma to potešilo, ďaaaakujem

12. sep 2017
avatar

Inak pozor na to že v tomto sa nedá plávať - nech sa ti dieťa neutopí 🙂 Lebo všetci majú predstavu ako sa v tom hodia do bazéna a budú morské panny 🙂

12. sep 2017
avatar

@kopytko03 to si robis srandu, vsak?

12. sep 2017
avatar

@kopytko03 urcite sa v tom da plávať ...viem ze kamaratkina. Spoluziacka v takom plaveckom style chodila na súťaže

12. sep 2017
avatar

@kopytko03 je to pre dobrých plavcov (píšu predajcovia 🙂 ) tiež by sme to chceli 🙂

12. sep 2017
avatar

@gelifil @lienka959 @cikyta my sme to mali požičané, ale nie nejaké profi ale čiňácke z aliexpresu. Tiež sme boli v tom, že dcéra bude v bazéne morská panna, ale vôbec v tom nevedela hýbať nohami, nestáť pri nej tak ide pod hladinu.

12. sep 2017
avatar

nie nie plavat v tom nebudeme, len vo vani vysedavat. Ona totiz teraz niekde splašila video na youtube, kde v takomto odeve sedia dievcata vo vani a u nas nastal koniec sveta. Nic ine nechce😩. Hned pridam link z ali...

12. sep 2017
avatar

urcite v tom ale nenechavajte deti bez dozoru, boze chran !!!!!

12. sep 2017
avatar

@nikita26 a preco do stvrtka?

12. sep 2017
avatar

@nikita26 Ježiško to ešte stíha priniesť 🙂

12. sep 2017
avatar

@jarka_201 4000korun????? pre boha 😀

12. sep 2017
avatar

@lienka959
Ja by som povedala, ze taky plavecky styl existuje, ALE nepouziva sa pri nom nieco takeho "handrove" ako chce nikita26 kupit, ale nieco co sa vola monoplutva - pevny, zvycajne laminatovy list s gumovym upevnenim noh - pre nazornost prikladam obrazok a linku na popis

http://www.delfinzilina.sk/o-plutvovom-plavani/

V tej "handre" sa istotne plavat neda 😎

12. sep 2017
avatar

@gelifil lebo ma narodeniny a krstna jej kupila baletkovsky kostym- lebo vtedy ten bol slager. No ale teraz odniekial splasila tuto morsku pannu a predala by za nu aj vlastnu matku podla mna... takze sme vcera museli zavolat krstnej, ze ked vo stvrtok pride na narodky, nech nezabudne ten chvost... no a odkial ho teraz splasit?

12. sep 2017
avatar

@butyha viem ze takuto plutvu, no tamto z ali ms diery dole kde normslne trcia nohy von kukni obrazky ako recenzie... a to z tej ceskej stranky je kostym na plavanie ... moze byt sj taky kde sa narve aj takato plutva, aby to aj pekne vyzeralo 😝

12. sep 2017
avatar

@nikita26 to co poslala @jarka_201 stoji tolko kolko stoji prave preto, ze sa v tom plavat da - je v tom vyberatelna monoplutva 🙂

12. sep 2017
avatar

@nikita26 😝ze vlastnu matku...no ale je to hrozne, ako su deti v tejto dobe upata an veci😲😢

12. sep 2017
avatar

@lienka959 ok, nohy z toho trcat mozu, ale ak su raz pri sebe, teda neda sa s nimi nezavisle pohybovat - plavat sa v tom nebude dat...

12. sep 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Tak na sedenie vo vani takto narychpo dat niekomu usit

12. sep 2017
avatar

No podľa mna najrýchlejšie je ušiť si

12. sep 2017
avatar

A co sa stane ked to do stvrtku nebude mat. Mna by zaujimalo co urobi ked to nedostane. 🙂

12. sep 2017
avatar

No ja by som nechala ten baletny kostym a toto nechala na "Jeziska"...u nas to funguje tak,ze ked sa nieco kupi,po com tuzi,tak to dostane,aj ked si vymysli nieco ine 2 dni pred tym. Aby sa naucili,co je skutocna tuzba a co len poblaznenie typu "must have"...urcite ta nebude mat menej rada ak to vo stvrtok nedostane. 😉

12. sep 2017
avatar

@butyha ja som hovorila povodne o tom kostýme s plutvou, ze sa v tom dá plávať a to sa dá... tak ma netreba poucovat 😝 viac to nejdem rozoberať

12. sep 2017
avatar

moja v kuse lustruje aliexpres, a uz tolko veci si "objednala" a na niektore uz caka rok a postar nechodi 😀 keby vsetko preco place ze chce mat , mala, tak by som sa nedoplatila. aj toto presne chcela no nedošlo 😀

12. sep 2017
avatar

@erika_230 a mna, ci krstna teraz donesie dva dary 🙂

12. sep 2017
avatar

@ullala krstna si necha kostym baletky pre seba 🙂

12. sep 2017
avatar

inak ak v tom chce iba vo vani sediet tak by to mohlo byt aj tak narychlo usite. No predpokladam ze viac ako 5 krat si to do vane neoblecie :()

12. sep 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@lienka959
Nemyslim, ze si hovorila o "tom kostyme s plutvou" - ten sa v diskusii objavil az neskor (obr.) - reagovala si na @kopytko03 , ktora jasne napisala ze sa v tom (co je v uvodnom prispevku) plavat neda - co je pravda.
Poucovanie/nepoucovanie, rozoberanie/nerozoberanie - normalne staci napisat ze to bol teda omyl, alebo dalej nekomentovat... 😇

12. sep 2017
avatar

Dievcata ssmozrejme ze sa da v tom plavat, dokonca existuju sj kurzy plavania. Nieco podobne kupis v at za 35 v libro alebo muller

12. sep 2017
avatar

Este jedna

12. sep 2017
avatar

jasne, ze sa nic nestane ak to do stvrtka nezozeniem... bude rev, a potom sa ukludnime. Toto bol len pokus, ze ak by naaahodou, tak by bolo fajn.

12. sep 2017
avatar

@nikita26 a keby si rychlo zbehla ku krajcirke? nebola by ochotna usit😉

12. sep 2017
avatar

@lauraa Pekne realne foto 🙂 Ale povedala by som, ze v tych kostymoch je ta pevna cast - monoplutva.
Alebo sa mylim, a su len cele latkove (t.j. v spodnej casti len dva visiace kusy latky, ako v povodnom prispevku)?

12. sep 2017
avatar

@butyha ty si riadne vymudrela

12. sep 2017
avatar

@lienka959 Jeej, dakujem za pochvalu 🙂
Zavisi od uhla pohladu - ja to skor vidim tak, ze sa snazim nepisat hluposti (a uz ked sa mi aj zadari, kazdy sa moze mylit, v pohode to priznat) 😎

12. sep 2017
avatar

Dá sa v tom plávať aj bez monoplutvy, ale s ňou to je lepšie. Min. rok keď to mala dcéra na kúpalisku v lete a ako s tým plávala (bez mono....) som skoro odpadla. Jedno dievčatko si sadlo k nej a sa jej pýta: ty si kto že máš takto spolu nohy? Dcéra bez mihnutia oka: no som Ariel 😂😂 Dievčatko uverilo bežalo za rodičmi. No celé kúpalisko oči na našej ...Ani delfíny netreba ísť pozerať 😂😂😂😂 Po brehu chodila jak Mortisa , jaj sranda to bola....

12. sep 2017
avatar

@dropka Fakt? Tak to teda cumim 🙂 Ja co som v tom videla dve dievcata, tak sa v tom len placali vo vode a akakolvek snaha o plavanie koncila "bublinkami" 🙂
Naozaj si neviem predstavit, ze by som plavala s nohami spolu - to by som musela byt sakra dobry plavec (co teda nie som)... Nechodi Tvoja dcera na plavecky?

12. sep 2017
avatar

@butyha normálne to dala je to štýl delfín, pekne spolu nohy a ideš. Ja by som to ale tiež nedala 😂😂😂

12. sep 2017
avatar

@butyha a áno chodí 😉

12. sep 2017
avatar

@dropka to ze "chodi" to vysvetluje 😎

12. sep 2017
avatar

@dropka Super 🙂 Takže naozaj, ako upozornuju výrobcovia: Len pre dobrých plavcov 🙂 (A teraz zvažujem, či sme dobrý plavci 😀 )

12. sep 2017
avatar

@cikyta staci zvladnut plavat 10m pod vodou . Nic ine nebola podmienka na kurze.

12. sep 2017
avatar

@butyha ano, my mame vo vnutri mono...l

12. sep 2017
avatar

@nikita26 ak nemas problem objednat z amazon .de maju kostym za 17 €

12. sep 2017