avatar
nikolaalokin založila diskusiu
18. máj 2026    

Čo si myslíte o základnej škole v Mestečku?

Ahojte, nie sme z TN a otázka ZŠ sa nás bude tykat až budúci rok ale už teraz premýšľame, kam syna dať. Čo hovoríte na ZS v Mestečku? Mame to najbližšie k bydlisku, z hľadiska polohy je to pre nás naj