Pomohlo vám niečo na podporu laktacie z lekarne? Ak áno tak co to bolo?
Z netu-kapsule benediktu lekarskeho a senovky greckej. Homeopatika sú podvod.
Senovka s benediktom, po ich vysadení som stratila mlieko úplne. Moringa absolútne nezabrala, homeopatiká tiež nie, ale tie mi nezabrali nikdy na nič 😉
Mne najviac pomohli caje na podporu laktacie...
Tabletky Motherlove z netu
@alyn Prepac.😉 Mothermilk plus su zbytocne predrazene. V kazdej kapsuly je len 170mg senovky a benediktu s dalsie zbytocne pridavne latky. V original kapsuliach-co som dala link je 500-600mg na kapsulu.😉
Tiez som najskor brala MMP-ale som si nasla to co som uz napisala. A omnoho lepsie pomohli.
More milk plus, ricinus communis a caje 😊
Mne nepomohol ani benedikt so senovkou 😡 je to individualne
Mne pomohlo striedanie ricinus,senovka s benediktom a caj hipp alebo leros pre dojciace. Ked uz prestalo fungovat jedno dala som druhe. Ale naozaj vsetko na mna fungovalo. Ale najviac ricinus. Len tomu musis verit.
Ricinus communis 5CH