Pre pana jana to co 😦😵😵😡😡😡
7. máj 2017
Co je to za znacka?
7. máj 2017
Fuuu.
Mne tak mesiac do zadu buchla mikrovlnka... Ten tanier sa úplne rozmetal na maderu. Tiež jej nič nebolo ... Pukance som tam mala v tom vrecku ..
7. máj 2017
Aj mne sa to stalo po 3tyzdnoch tiez whirpool asi 4x som v nej nieco piekla a na 5x rana ako blazon
7. máj 2017
palmarmj
autor@nicoletta12 vážne? A vyreklamovali to v pohode? lebo sa mi nechce cakat 30 dni a byt bez rury...☹
7. máj 2017
No tak aspon viem ze tejto znacke sa vyhnem😶
7. máj 2017
Esteze sa nikomu nic nestalo 😱
7. máj 2017
@palmarmj ano dali nam novu
7. máj 2017
Toto sa stalo min rok aj nam
7. máj 2017

😲 to ti len tak buchlo sklo?