Nič ,asi ani nevie , že je MDŽ , keby to zistil uricte mi beží kúpiť kvety .
Ale včera mi bol v Bille kúpiť oriešky a priniesol mi aj kvetinku ( len tak ) , takze sa na neho nehnevám 🤣
Môjho manžela. Dnes má narodeniny. Takže každoročný darček, ale od svokry 🙂. Budeme mať tortu, ktorú som napiekla a dá mi pusu. Takže výnimočný deň takýmto spôsobom, inak by bol pre mňa úplne obyčajný. Krásny deň prajem 🙂.
@nikanemo to je krásne ❤️ tak krásne oslávte dnešný výnimočný deň. Ďakujem ❤️
Nič ,asi ani nevie , že je MDŽ , keby to zistil uricte mi beží kúpiť kvety .
Ale včera mi bol v Bille kúpiť oriešky a priniesol mi aj kvetinku ( len tak ) , takze sa na neho nehnevám 🤣
@lenka.25 tak to áno ťažko sa hnevať, kvietok je krásny to je v takom kvetináči? Veľmi štýlový 👌🏻❤️
Niiic, aj taki sú a je ich veľa. 😅 aj keby kúpil, nebudem fotiť . ❤️
@lenka.25 tak to áno ťažko sa hnevať, kvietok je krásny to je v takom kvetináči? Veľmi štýlový 👌🏻❤️
@patricia2751995 to je taká plastová taška alebo čo to je , aj ten kvet je už napoly zoschnuty , že iný nemali . Ale už som ho dala do pekného kvetináča, poliala , otrhala uschnuté lístky, zapichla vianočného soba a hneď vyzera lepšie 🤣
@patricia2751995 to je taká plastová taška alebo čo to je , aj ten kvet je už napoly zoschnuty , že iný nemali . Ale už som ho dala do pekného kvetináča, poliala , otrhala uschnuté lístky, zapichla vianočného soba a hneď vyzera lepšie 🤣
@lenka.25 ano 😄ja že taký kvetináč. Ale tak určite sa ešte ujme ❣️
Manzel mi kupil kyticku aj ked ja som momentalne v nemocnici. 😂 Aspon mi ju odfotil, aby som vedela ako vyzerala ❤️
Nič.Mam v 2 vazach kvety a vari obed.
Ak by doniesol este kvety,udriem ho nimi🤣
Tak u nás sa podobné ,,sviatky" neoslavujú. Viac ako kvety a čokoláda mi je to, že zobral bábätko na prechádzku, lebo videl že sa mi nechce a ešte dnes aj navarí obed 👍
Manzel mi kupil kyticku aj ked ja som momentalne v nemocnici. 😂 Aspon mi ju odfotil, aby som vedela ako vyzerala ❤️
@kuzlatko Krásna kytica , skoré uzdravenie ❣️
Tak u nás sa podobné ,,sviatky" neoslavujú. Viac ako kvety a čokoláda mi je to, že zobral bábätko na prechádzku, lebo videl že sa mi nechce a ešte dnes aj navarí obed 👍
@d_anica tak to už áno, ten obed keby navaril môj manžel ,by som brala viac ako kvety a čokoládu nikdy mi nič neuvaril možno tak vajcia dávno 😄
Kytičku a moju obľúbenú Milu, ktorú sme si už dali pri kávičke.
Ja dostávam skoro každý piatok kvety od manžela...a toto MDŽ takto
Veľmi ma potešil
Ja dostávam skoro každý piatok kvety od manžela...a toto MDŽ takto
Veľmi ma potešil
@glorikarebeka to je krásne. Áno aj ja často dostávam buď kvety alebo niečo sladké aj keď není sviatok. Tá jedlička to je tá Španielska? Veľmi je krásna 👌🏻
Kytičku a moju obľúbenú Milu, ktorú sme si už dali pri kávičke.
@yanabella krásna voňavá kytička a mila mňam 😋
@glorikarebeka to je krásne. Áno aj ja často dostávam buď kvety alebo niečo sladké aj keď není sviatok. Tá jedlička to je tá Španielska? Veľmi je krásna 👌🏻
@patricia2751995 ďakujem, veru neviem....pozriem štítok a dám vedieť....musím jej nájsť pekné miesto v záhrade
Boli sme včera večer na sushi.
Ja kvety ani sladké nemusím, ale sushi aj každý deň 😄
@patricia2751995 ďakujem, veru neviem....pozriem štítok a dám vedieť....musím jej nájsť pekné miesto v záhrade
@glorikarebeka dobre ďakujem.
Boli sme včera večer na sushi.
Ja kvety ani sladké nemusím, ale sushi aj každý deň 😄
@maca1984 sushi 🍣 je mňáám 🤤
@glorikarebeka to je krásne. Áno aj ja často dostávam buď kvety alebo niečo sladké aj keď není sviatok. Tá jedlička to je tá Španielska? Veľmi je krásna 👌🏻
@patricia2751995 prepáč, že až teraz....toto je na šťítku
Je to Španielska jedlička
Od syna a rodičov Toffife a od manžela prídu Nike tenisky






Môjho manžela. Dnes má narodeniny. Takže každoročný darček, ale od svokry 🙂. Budeme mať tortu, ktorú som napiekla a dá mi pusu. Takže výnimočný deň takýmto spôsobom, inak by bol pre mňa úplne obyčajný. Krásny deň prajem 🙂.