Prečo je tak dlho ticho, idem ju pozrieť:Mama spravila som Zombíka 🙏😅
Tak ešte bublanina ako pierko 🙂 nie je taká vysoká lebo som použila väčší plech.
Manžel mi dnes priniesol čerešne 🍒🍒🍒 úspešne odkôstkované 🤗 so sklenenou slamkou to ide raz dva. Bude bublanina. 🤤
Ľahký obed coleslaw s červenej kapusty , grilované prsia a ryža 🤤
Prvý krát som robila tortu pre samú seba 😁 podľa svojej chuti 😋
Práve dorobená 🍌😋
Parené buchty 😋.Možno nie sú dokonalé na pohľad, ale ich skvelá chuť určite prekonáva akékoľvek vizuálne nedostatky. Sú naplnené čerstvými čučoriedkami a slivkovým lekvárom.💜
Manžel chce odomňa skoro každý piatok moju pizzu 😂 a šamrole na víkend pre nás,svokrovcov a susedu.🤤
Domáca 🍕 je najlepšia 😋
Báleš-kôprový slaný koláč 😋
Krásny sviatok MDŽ ❤️💐 čo ste dostali od vašich polovičiek?
Takto krásne vyfarbuje naša Sofinka 🩷2 roky a 7 mesiacov , ešte sa naučiť kde aká farba ide 😂