icon
1 / 1
avatar

Och,ja fakt z toho Sitna nemôžem🥰🥰🥰,k moru nejdeme,ale toto by bol raj,😎😍🌴

7. jún 2019
avatar

@bebe30 hotel SITNO je Top! Ja zbožňujem tento výhľad, lesy, zeleň, kľud .... mne tiež stačí len ísť na chvíľu do vody a zvyšok len relaxovať 😎 vo vode nech sa čľapocú deti 👧🐝

7. jún 2019
avatar

@patricia_trinityhotels presne!!!moja reč!🥰

7. jún 2019
avatar

@patricia_trinityhotels Sitno je nasa srdcovka;)!Nastastie moji rodicia byvaju blizsko a ked mi dojdeme z uprsaneho Irska,moji 2ja chalani hned,ci sa pojdeme kupat-smyklavkyyyy

7. jún 2019
avatar

Tak toto je nádhera ♥️

7. jún 2019
avatar

Vyzera to tam super☺🌞

7. jún 2019
avatar

Joj aj na 2 týždňe by som si vedela predstaviť 😁😁😁😁

7. jún 2019
avatar

Och boze to je nadhera 😍

7. jún 2019
avatar

Len ta cena

7. jún 2019
avatar

Tak to je ozaj krása <3

7. jún 2019
avatar

Toto mi fakt pripadá ako foto od mora 😚

7. jún 2019
avatar

Ten výhľad z bazéna je na nezaplatenie!

8. jún 2019
avatar

Kusok raja 😍

8. jún 2019
avatar

Áno u nás na Sitne je najkrajšie 🙂 Pracujem tam ako plavčík🥰

1. sep 2019