@bebe30 hotel SITNO je Top! Ja zbožňujem tento výhľad, lesy, zeleň, kľud .... mne tiež stačí len ísť na chvíľu do vody a zvyšok len relaxovať 😎 vo vode nech sa čľapocú deti 👧🐝
7. jún 2019
@patricia_trinityhotels presne!!!moja reč!🥰
7. jún 2019
@patricia_trinityhotels Sitno je nasa srdcovka;)!Nastastie moji rodicia byvaju blizsko a ked mi dojdeme z uprsaneho Irska,moji 2ja chalani hned,ci sa pojdeme kupat-smyklavkyyyy
7. jún 2019
Tak toto je nádhera ♥️
7. jún 2019
Vyzera to tam super☺🌞
7. jún 2019
Joj aj na 2 týždňe by som si vedela predstaviť 😁😁😁😁
7. jún 2019
Och boze to je nadhera 😍
7. jún 2019
Len ta cena
7. jún 2019
Tak to je ozaj krása <3
7. jún 2019
Toto mi fakt pripadá ako foto od mora 😚
7. jún 2019
Ten výhľad z bazéna je na nezaplatenie!
8. jún 2019
Kusok raja 😍
8. jún 2019
Áno u nás na Sitne je najkrajšie 🙂 Pracujem tam ako plavčík🥰
1. sep 2019

Och,ja fakt z toho Sitna nemôžem🥰🥰🥰,k moru nejdeme,ale toto by bol raj,😎😍🌴