No, kedze sme uz 6r. nevystrcili z toho bytu nos, toto by bolo pre nas ako svadobna cesta 😀
Letooo 😊☀️
asi kazdy 🙂
🙂🙂🙂
Aj my by sme prijali
Nooo dala by som si povedat😉
No ešte sme neboli, tak by bolo super a dcérky by boli rady
Jeeeej, tiez by som brala 🙂
ja by som tiež prijala🙂
aj ja...sme tam boli veľmi dávno..vyzerá to prerobené
Este som nebola v aquaparku tak by bolo uz na case ist....dcera ma 4. a este ani ona nebola pri vode,tak by nam zislo vhod 🙂
Jaj,to by bolo super,tiez sme este v aquaparku neboli...
My máme záujem 🙂 to by bolo radosti 🙂
Super, velmi rada by som vyhrala ☺
Urcite nakuknem, hladame nahradu za tu nestastnu galandiu
noooo, to by sa mi veru zislo, slubila som detom, ze buduci tyzden pojdeme 🙂
Joj slniečko A leto to mi tak neskutočne chýba hneď by som šla ešte sme tam neboli
Aj my by sme sa potesili 🙂
jaaaa 🙂
večer pracujem, ale držím ostatným palčeky 🙂
tiez by sme isli velmi radi,deti vodu miluju 🙂
Radi mame leto a este radcej vodu
my by sme si prosili 🙂 ♥
Dobre by padlo,,,
Keď už to musí byť, tak si pár lístkov zoberieme 🙂
my určite 🙂
my 😉
Myyy🌺🌺sme na aquaparkyyy


jeee uz aby bolo leto 🙂