icon

Dnes večer pribudne nová MINI SÚŤAŽ o lístky do Aquaparku Senec! Spolu rozdáme 20 lístkov - kto ma záujem? 🙂

avatar

jeee uz aby bolo leto 🙂

11. feb 2016
avatar

No, kedze sme uz 6r. nevystrcili z toho bytu nos, toto by bolo pre nas ako svadobna cesta 😀

11. feb 2016
avatar

Letooo 😊☀️

11. feb 2016
avatar

asi kazdy 🙂

11. feb 2016
avatar

🙂🙂🙂

11. feb 2016
avatar

Aj my by sme prijali

11. feb 2016
avatar

Nooo dala by som si povedat😉

11. feb 2016
avatar

No ešte sme neboli, tak by bolo super a dcérky by boli rady

11. feb 2016
avatar

Jeeeej, tiez by som brala 🙂

11. feb 2016
avatar

ja by som tiež prijala🙂

11. feb 2016
avatar

aj ja...sme tam boli veľmi dávno..vyzerá to prerobené

11. feb 2016
avatar

Este som nebola v aquaparku tak by bolo uz na case ist....dcera ma 4. a este ani ona nebola pri vode,tak by nam zislo vhod 🙂

11. feb 2016
avatar

Jaj,to by bolo super,tiez sme este v aquaparku neboli...

11. feb 2016
avatar

My máme záujem 🙂 to by bolo radosti 🙂

11. feb 2016
avatar

Super, velmi rada by som vyhrala ☺

11. feb 2016
avatar

Urcite nakuknem, hladame nahradu za tu nestastnu galandiu

11. feb 2016
avatar

noooo, to by sa mi veru zislo, slubila som detom, ze buduci tyzden pojdeme 🙂

11. feb 2016
avatar

Joj slniečko A leto to mi tak neskutočne chýba hneď by som šla ešte sme tam neboli

11. feb 2016
avatar

Aj my by sme sa potesili 🙂

11. feb 2016
avatar

jaaaa 🙂

11. feb 2016
avatar

večer pracujem, ale držím ostatným palčeky 🙂

11. feb 2016
avatar

tiez by sme isli velmi radi,deti vodu miluju 🙂

11. feb 2016
avatar

Radi mame leto a este radcej vodu

11. feb 2016
avatar

my by sme si prosili 🙂 ♥

11. feb 2016
avatar

Dobre by padlo,,,

11. feb 2016
avatar

Keď už to musí byť, tak si pár lístkov zoberieme 🙂

11. feb 2016
avatar

my určite 🙂

11. feb 2016
avatar

my 😉

11. feb 2016
avatar

Myyy🌺🌺sme na aquaparkyyy

11. feb 2016