Ako maju deti oznacene veci v skolke? Nejake stitky, ci ako? Pripadne kde ste kupovali/objednavali? Dakujem
aj nas ma nalepky z Putmyname
5. feb 2020
Aj my 👍
5. feb 2020
My nemame ziadne.. Uz treti rok v skolke.. Pozna svoje veci 😊
5. feb 2020
Nas by si tiez poznal no skolka vyzadovala aby bolo vsetko podpisane oznacene.
5. feb 2020
Pisem fixou na textil inicialy
5. feb 2020
@mima1 my aj vyžadujeme, aj tak nepíšu. A potom 5 dní hľadáme pyzamko a nakoniec sme najhoršie že sa stratilo...
5. feb 2020
Fixa na textil a je
5. feb 2020
Obycajnym perom znacim
5. feb 2020
Vyborne su aj nazehlovcie stitky, nazehlim a obyc perom napisem meno. Vydrzia aj pranie.
5. feb 2020
Pisem perom. Ked sa to sperie, prepisem.
5. feb 2020
Ja som objednavala lepky cez Putmyname od septembra sa neodlepila ani jedna