Dievcata za ZA, zo Zilpa na zelez.stanicu mi ukazuje cca 30 min.peso je to pravda? Alebo prosim poradte spolahlivy taxi. Dakujem
Môže to byť tých 30 minút, je to cez celé mesto, lepšie ísť trolejbusom 6 alebo 14, ten stojí oproti žel.stanici a vystúpiť na Obchodnej - tá je pod Žilpom, povozíš sa asi 12-15 min. Lístok sa dá kúpiť priamo v trolejbuse pomocou plat.karty - žltý strojček. Taxík neporadím, nepoužívam.
pardon, písala som opačný sme, ale funguje to aj opačne, nastúpiť na Obchodnej a vystúpiť na Želez. stanici, tie isté trolejbusy
a trolebus 4 a 6 https://www.mybus.dpmz.sk/
na stanicu 4 a 6, treba prejsť cez cestu na zastávku
V tomto teple skôr tým trolejbusom, lístok kúpiš aj v trolejbuse, zaplatíš kartou. Prejdes aj pešo, ale ozaj je to min.30 minút.
Záleží od toho akým krokom, svižným menej, ale nie oveľa. Taxi neporadím, ale chodí MHD tam aj späť.