icon
avatar
penelope2066
Správa bola zmenená    21. jún 2026    

Baby máte niektorá tieto šaty z Medicine?Potrebujem zúžiť troška vystrih (je tak viac otvoreny), krajčírka povedala,že by to musela celé rozparat 🤷🏻‍♀️ Rozmýšľam či to len nejako zošit alebo čo... Zuzovali ste vystrih alebo vám sadli tie čo ich máte?Ďakujem

avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Či to mám doma nejako len prehnúť a na jednom mieste zošit alebo neviem

21. jún 2026
avatar

Mám podobné...vola sa tá sranda babka z dedkom, krajčírka bude vedieť alebo zicherka z vnútornej strany

21. jún 2026
avatar

Zvyknem si sama zosit rucne vystrih par stehmi. Tam toho netreba vela. Prip.aj spomenuta zicherka z vnutornej strany.

21. jún 2026
avatar
@glorikarebeka

Mám podobné...vola sa tá sranda babka z dedkom, krajčírka bude vedieť alebo zicherka z vnútornej strany

@glorikarebeka babka dedko počujem prvýkrát ☺️ Ako to drží?

21. jún 2026
avatar
@alexandra_saska

Zvyknem si sama zosit rucne vystrih par stehmi. Tam toho netreba vela. Prip.aj spomenuta zicherka z vnutornej strany.

@alexandra_saska veď som aj na to myslela,len tam to treba troska aj prehnúť a mám obavu ako to bude vyzerať.Ale asi sa s tým len popasovať ale bojím sa,že znicim šaty.

21. jún 2026
avatar

Oni majú totiz taký širší ten vrch

21. jún 2026
avatar

mne sa zda, ze su ti tie saty velke v hornom dieli, mozes to zaposit, ale velke ti budu tak ci tak

21. jún 2026
avatar

Takto to na mne vyzera

21. jún 2026
avatar
@viestta

mne sa zda, ze su ti tie saty velke v hornom dieli, mozes to zaposit, ale velke ti budu tak ci tak

@viestta áno,sú mi na vrchu širsie,máš pravdu.Ale inak mi všade sedia a dobre sa v nich cítim.No tak sa mi páčili a teraz špekulujem,že ako ich upraviť.Joooj 🤦🏼‍♀️😁

21. jún 2026
avatar

Mne ten vrch taký vacsi vyhovuje,je to také voľnejšie.Len ten výstrih nejako potrebuje zúžiť.Vyskusam vaše rady.Dakujem

21. jún 2026
avatar
@penelope2066

Mne ten vrch taký vacsi vyhovuje,je to také voľnejšie.Len ten výstrih nejako potrebuje zúžiť.Vyskusam vaše rady.Dakujem

@penelope2066 A take nieco?

21. jún 2026
avatar
@adri266

@penelope2066 A take nieco?

@adri266 aj to je jedno z rieseni.Dakujem

21. jún 2026
avatar
@penelope2066

@adri266 aj to je jedno z rieseni.Dakujem

@penelope2066 a dať si tam brošnu,tou by sa to dalo pekne upraviť a môžeš vymieňať podľa chuti.

21. jún 2026
avatar

Ja by som ten stredny sev vpredu smerom k vystrihu V proste zuzila, tam ti je to siroke a tym sa ti aj zuzia a aj vystrih bude vyssie

21. jún 2026
avatar

Presne preto, som si ich nekúpila. Hore by som mohla najmladšiu tajne pašovať cez hranice a dole sedeli ako riťka na šerblík. Okukávala som ich asi hodinu v kabínkach, ale toto ani babka s dedkom nevyriešia, ani zicherka, ani nejaké nenapadné stehy monofilovou niťou, ako robievam inokedy. Tak sa tu pripnem, či dačo vyhútate, okrem kompletnej prerábky vrchu krajčírkou.

21. jún 2026
avatar
@galganka

Presne preto, som si ich nekúpila. Hore by som mohla najmladšiu tajne pašovať cez hranice a dole sedeli ako riťka na šerblík. Okukávala som ich asi hodinu v kabínkach, ale toto ani babka s dedkom nevyriešia, ani zicherka, ani nejaké nenapadné stehy monofilovou niťou, ako robievam inokedy. Tak sa tu pripnem, či dačo vyhútate, okrem kompletnej prerábky vrchu krajčírkou.

@galganka No uplne ma opantali 🤦🏻‍♀️😁 a mala som pocit,ze bude stačiť jemná úprava tak som si ich kúpila.A teraz hutam čo s nimi.Ostava mi už len zohnať nejakú šikovnú žienku co mi to prerobí alebo kúpiť niečo také ako písala hore vyššie @adri266

21. jún 2026
avatar
@penelope2066

@galganka No uplne ma opantali 🤦🏻‍♀️😁 a mala som pocit,ze bude stačiť jemná úprava tak som si ich kúpila.A teraz hutam čo s nimi.Ostava mi už len zohnať nejakú šikovnú žienku co mi to prerobí alebo kúpiť niečo také ako písala hore vyššie @adri266

@penelope2066 po pravde, to cipkovane to nezachrani. Toto je dost nestastne vybraty material na taky strih. Keby to bol padavy material tak by to bolo v pohode aj v tom volnejsom strihu, ale aj ked ich vyzehlis, tak to bude neprijemne odstavat. Neuraz sa, lebo ty si ich nevymyslela ani neusila tak to nie jej tvoja vina, ale vyzeraju tak akoby si si pozicala saty svojej prsnatejsej sestry. Ak mozes, vrat ich

21. jún 2026
avatar
@viestta

@penelope2066 po pravde, to cipkovane to nezachrani. Toto je dost nestastne vybraty material na taky strih. Keby to bol padavy material tak by to bolo v pohode aj v tom volnejsom strihu, ale aj ked ich vyzehlis, tak to bude neprijemne odstavat. Neuraz sa, lebo ty si ich nevymyslela ani neusila tak to nie jej tvoja vina, ale vyzeraju tak akoby si si pozicala saty svojej prsnatejsej sestry. Ak mozes, vrat ich

@viestta už sa nedajú vrátiť 🤦🏻‍♀️😁🤷🏻‍♀️ uz to len musím nejak vyriešiť.A vôbec som sa neurazila ☺️ Toto bol taký úlet,že az 🤣🤣🤣🤣 Som si to jednoducho predstavovala 🤪

21. jún 2026
avatar
@penelope2066

@galganka No uplne ma opantali 🤦🏻‍♀️😁 a mala som pocit,ze bude stačiť jemná úprava tak som si ich kúpila.A teraz hutam čo s nimi.Ostava mi už len zohnať nejakú šikovnú žienku co mi to prerobí alebo kúpiť niečo také ako písala hore vyššie @adri266

@penelope2066 ja teraz zase dumám nad šatami z HM, takže chápem. Nádherné, ľanové, červené. Ale 38 sú mi obrovské a 36 mi sice sedí ako uliata, ale nemajú zips, takže pri vyzliekaní som myslela, že ich budem musieť roztrhať a zaplatiť. 🫣 Všetky stehy som na nich prezrela, kam by šiel zips dať, alebo to nejako vymyslieť.

21. jún 2026
avatar
@penelope2066

Mne ten vrch taký vacsi vyhovuje,je to také voľnejšie.Len ten výstrih nejako potrebuje zúžiť.Vyskusam vaše rady.Dakujem

@penelope2066
babka s dedkom je očko a háčik tak sa väčšinou zapinajú kožuchy

21. jún 2026
avatar
@glorikarebeka

@penelope2066
babka s dedkom je očko a háčik tak sa väčšinou zapinajú kožuchy

@glorikarebeka už som pozerala na nete,že čo to je . Ďakujem ❤️

21. jún 2026
avatar
@galganka

@penelope2066 ja teraz zase dumám nad šatami z HM, takže chápem. Nádherné, ľanové, červené. Ale 38 sú mi obrovské a 36 mi sice sedí ako uliata, ale nemajú zips, takže pri vyzliekaní som myslela, že ich budem musieť roztrhať a zaplatiť. 🫣 Všetky stehy som na nich prezrela, kam by šiel zips dať, alebo to nejako vymyslieť.

@galganka ako ja som bola z týchto šiat ako v tranze 🤣🤣🤣🤣 Asi až príliš... A teraz môžem byť v tranze z toho,že čo s nimi aby som ich aj nosiť mohla.Kedze som si to predstavovala ako jednoduché zošitie a ono tak proste nejde 🤣 Mám v pláne ísť do jedného krajčírstva sa opýtať,že či mi vedeli pomôcť.

21. jún 2026
avatar
@penelope2066

@galganka ako ja som bola z týchto šiat ako v tranze 🤣🤣🤣🤣 Asi až príliš... A teraz môžem byť v tranze z toho,že čo s nimi aby som ich aj nosiť mohla.Kedze som si to predstavovala ako jednoduché zošitie a ono tak proste nejde 🤣 Mám v pláne ísť do jedného krajčírstva sa opýtať,že či mi vedeli pomôcť.

@penelope2066 držím palec nech to dobre a lacno dopadne 😄

21. jún 2026
avatar

Neviem kolko to moze stat ale istotne krajcirka si s tym poradi. Saty su krásne.

21. jún 2026
avatar
@maryetta

Neviem kolko to moze stat ale istotne krajcirka si s tym poradi. Saty su krásne.

@galganka
@maryetta
No veď to že aka bude cena za úpravu 😁🤦🏻‍♀️ Aby nebola vyššia ako cena šiat 😁 To už potom ozaj len ja doma pár stehov spravím 🤪

22. jún 2026
avatar
@penelope2066

@galganka
@maryetta
No veď to že aka bude cena za úpravu 😁🤦🏻‍♀️ Aby nebola vyššia ako cena šiat 😁 To už potom ozaj len ja doma pár stehov spravím 🤪

@penelope2066 ja som si cca pred 7 rokmi davala menit zips na vetrovke. Detskej. A hmmm 15€ istotne. Tak potom daj vediet 😉

22. jún 2026
avatar
@maryetta

@penelope2066 ja som si cca pred 7 rokmi davala menit zips na vetrovke. Detskej. A hmmm 15€ istotne. Tak potom daj vediet 😉

@maryetta jasné,dám vedieť ☺️

22. jún 2026
avatar
@penelope2066

@galganka ako ja som bola z týchto šiat ako v tranze 🤣🤣🤣🤣 Asi až príliš... A teraz môžem byť v tranze z toho,že čo s nimi aby som ich aj nosiť mohla.Kedze som si to predstavovala ako jednoduché zošitie a ono tak proste nejde 🤣 Mám v pláne ísť do jedného krajčírstva sa opýtať,že či mi vedeli pomôcť.

@penelope2066 ja mám podobne sama som si ich zosila 2 -3 stehy a máš to

22. jún 2026
avatar
@luccija

@penelope2066 ja mám podobne sama som si ich zosila 2 -3 stehy a máš to

@luccija áno aj nad tým rozmýšľam ☺️ len neviem ako to potom bude vyzerať 😁 Že či to nebude krive 🤷🏻‍♀️☺️

22. jún 2026
avatar

Dievčatá,šaty su u krajčírky 😁 Budúci týždeň budú hotové 🙏🏻😁 Tak som zvedavá...

Dnes o 06:51