icon

Dobri vecer prosim vas je tu niekto kdo mal 5 sekcii dakujem

avatar

Ý, dufam že nie 🙏

20. feb 2026
avatar

Mam ozaj dost zien ktore mali 4. A sesternicu ktora mala 5.

20. feb 2026
avatar

Počula som o ženách, čo mali aj viac sekcií. Ale ja by som sa bála, kontaktovala by som odborníka.

20. feb 2026
avatar

Ak už je dieťatko na ceste, určite by som vyhľadala nejakého odborníka a zazmluvnila si ho.

20. feb 2026
avatar
@maryetta

Mam ozaj dost zien ktore mali 4. A sesternicu ktora mala 5.

@maryetta a aky tam bol odstup?

20. feb 2026
avatar
@petra3289

@maryetta a aky tam bol odstup?

@petra3289 pisem ti ip.

20. feb 2026
avatar

Co ti pomoze,ze niektora mala aj 8 sekcii,ked tvoja jazva je uplne,uplne ina? Ja uz som pri druhom mala sakra problemy. To nie je len o jazve.

20. feb 2026
avatar

Kazde telo je ine,kazde hojenie je ine a kazda zena to zvladne inak.Ja mam 3sekcie a teda ja by som uz dalsiu nedala

20. feb 2026
avatar
@kacenka1302

Kazde telo je ine,kazde hojenie je ine a kazda zena to zvladne inak.Ja mam 3sekcie a teda ja by som uz dalsiu nedala

@kacenka1302 ja mam sryri a po pol roku som otehtonela zasa cize bi som mala.poatu ale lekar mi povedal ze mam ist na interupciu kedze piatu mat nemozem

20. feb 2026
avatar
@petra3289

@kacenka1302 ja mam sryri a po pol roku som otehtonela zasa cize bi som mala.poatu ale lekar mi povedal ze mam ist na interupciu kedze piatu mat nemozem

@petra3289 to ma mrzi,ale ak to neodporuca lekar tak by som neriskovala.Alebo ak si si neni ista,skus to prebrat s inym lekarom🤷

20. feb 2026
avatar
@petra3289

@kacenka1302 ja mam sryri a po pol roku som otehtonela zasa cize bi som mala.poatu ale lekar mi povedal ze mam ist na interupciu kedze piatu mat nemozem

@petra3289 na instagrame je vinarovazena ktorá má za sebou 5 sekcii

20. feb 2026
avatar

švagriná 4 ale už ju stopli a dala sa podviazat... posledné tehotenstvo mala veľmi komplikovane a rizikove

20. feb 2026
avatar

znama mala piatu tesne pred vianocami. Nepytala som sa na detaily ale som si myslela ze viac ako 3 sa neodporucaju. Ďalšie dieta uz neplanuju, hoci teda ani to piate neplanovali. Su vsak hlboko veriaci, cize inu moznost nezvazovali

20. feb 2026
avatar

Ja mám za sebou 6 sekcii a viem o jednej čo má osem...ona aj ja sme v poriadku a detičky tiež

20. feb 2026
avatar

Prečo nemôžeš mať piatu?

20. feb 2026
avatar
@margetakuska

Prečo nemôžeš mať piatu?

@margetakuska normalne sa odporuca 2 roky odstup po Sektion, zrejme je prilis skoro

21. feb 2026
avatar

A preco si sa nedala po 4.sterilizovat,ani si sa nechranila? Kto ti bude vychovavat tie 4 deti potom? Tie zeny,co ti napisu,ze ich mali 5-6 a bolo vsetko v poriadku? Sorry,ale uprednostnit rady mamiciek pred lekarskymi je riadny hazard so zivotom.

21. feb 2026
avatar
@iwesska

A preco si sa nedala po 4.sterilizovat,ani si sa nechranila? Kto ti bude vychovavat tie 4 deti potom? Tie zeny,co ti napisu,ze ich mali 5-6 a bolo vsetko v poriadku? Sorry,ale uprednostnit rady mamiciek pred lekarskymi je riadny hazard so zivotom.

@iwesska ja sa tady pitam na nieco ine a nie na vase odcudzovanie !!!! Ked neviete o tom nic tak abi nekomentujte dakujem!!!!!!

21. feb 2026
avatar
@iwesska

A preco si sa nedala po 4.sterilizovat,ani si sa nechranila? Kto ti bude vychovavat tie 4 deti potom? Tie zeny,co ti napisu,ze ich mali 5-6 a bolo vsetko v poriadku? Sorry,ale uprednostnit rady mamiciek pred lekarskymi je riadny hazard so zivotom.

@iwesska tebe sa ja nemam spovedat preco!!!!! Modry konik tu nieje nato ale o radach takze nekomentuj a nespovedaj ma!!!!! A nesud ked nevies o tom nic jasne !!!!!

21. feb 2026
avatar
@petra3289

@iwesska tebe sa ja nemam spovedat preco!!!!! Modry konik tu nieje nato ale o radach takze nekomentuj a nespovedaj ma!!!!! A nesud ked nevies o tom nic jasne !!!!!

@petra3289 Vidim,ze si podrazdena,ale stale plati,ze ak ti lekar po 4.zakazal otehotniet a ty si jeho rady odignorovala,tak hazardujes so zivotom a ziadna mamicka z MK to svojou radou nezmeni. Taka je realita - nikto iny,len ty sama beries na seba riziko,tak tu nehulakaj po mne.

21. feb 2026
avatar
@petra3289

@iwesska tebe sa ja nemam spovedat preco!!!!! Modry konik tu nieje nato ale o radach takze nekomentuj a nespovedaj ma!!!!! A nesud ked nevies o tom nic jasne !!!!!

@petra3289 asi by som naozaj isla na zakrok, neponukli ti Po 4 strerilizaciu ? Trochu nezodpovedna aj vas oboch ze ste sa bechranili a teraz si v takejto situacii. Musim dat za pravdu @iwesska , mas 4 deti a urcite aj vies ake riziko to obnasa !

21. feb 2026
avatar
@lauraa

@petra3289 asi by som naozaj isla na zakrok, neponukli ti Po 4 strerilizaciu ? Trochu nezodpovedna aj vas oboch ze ste sa bechranili a teraz si v takejto situacii. Musim dat za pravdu @iwesska , mas 4 deti a urcite aj vies ake riziko to obnasa !

@lauraa neviete nic o tom tak prosim ziadne sudenie!!!!

21. feb 2026
avatar
@iwesska

@petra3289 Vidim,ze si podrazdena,ale stale plati,ze ak ti lekar po 4.zakazal otehotniet a ty si jeho rady odignorovala,tak hazardujes so zivotom a ziadna mamicka z MK to svojou radou nezmeni. Taka je realita - nikto iny,len ty sama beries na seba riziko,tak tu nehulakaj po mne.

@iwesska dovidenia!!!!!!

21. feb 2026
avatar
@lauraa

@petra3289 asi by som naozaj isla na zakrok, neponukli ti Po 4 strerilizaciu ? Trochu nezodpovedna aj vas oboch ze ste sa bechranili a teraz si v takejto situacii. Musim dat za pravdu @iwesska , mas 4 deti a urcite aj vies ake riziko to obnasa !

@lauraa Tak vies,hlboko veriaci sa sterilizovat nedaju. Ked Boh rozhodne,ze po par mesiacoch je vhodny cas na dalsie,tak proste bohuzial,zena sa musi obetovat a dufat,ze to prezije aj s babom v zdravi. Doktor v tomto pripade nema ziadne slovo,vsak to vidis na reakcii.

21. feb 2026
avatar
@petra3289

@iwesska dovidenia!!!!!!

@petra3289 👋

21. feb 2026