Ahojte, čo varíte z bravčového stehna?? Mama ma odhovára že je veľmi suché. Vďaka
Bežne mäsko na stave s akoukoľvek zeleninou...alebo závitky plnene tiež čímkoľvek. A už som veru robila z neho aj paprikaz..
Včera sme dojedli segedín. Doteraz si nič z toho mäsa nevarila?
Obratene rezne. Segedin/gulas mi chuti z pleca, zo stehna je to “suche”. Perkelt na mensie kusky mozno skor.
Suche? Pre nas vobec. Ale tak my nejeme take ako pliecko, bocik, krkovicka, mastne nelubime. Vacsinou kupujeme stehno, pripadne kare. Urobis z toho fakt cokolvek 🙂 ci na stave, ci pecene, rolky...
Obratene rezne
@bees suche na skus vo vacsich kockach. Jednotlive skupiny masa maju svoje urcenie v kuchyni, plece obsahuje vnutrosvalovy tuk, mastne na povrchu sa da orezat. Ozaj by som plece neprirovnavala k bociku ale ok, ved kazdy podla svojej chuti ❤️
https://dobruchut.aktuality.sk/clanok/33746/bra...
To ako moja mama ta ma tiež všetko suché 🤣 ja robím zo stehna väčšinou omacky ale ja krájam vždy drobnejsie kocky aj koli malej a osobne ani ja nemám rada veľké kusy mäsa.
ja zvyknem vela varit zo stehna robim segedin, gulas, dusene na rôzne spôsoby.. mne praveze to ze je suchsie velmi vyhovuje
@bees ani pre nás nie je suché, naopak často x varím v tlakohom hrnci a je krásne šťavnaté..a segedin mne napríklad nechuti z krkovičky ci iného mastneho mäsa.
Ja z neho robím aj rizoto
trhane bravcove, ale kludne aj perkelt, rezne alebo frankfurtske pecene