icon

Ahojte, čo varíte z bravčového stehna?? Mama ma odhovára že je veľmi suché. Vďaka

avatar

trhane bravcove, ale kludne aj perkelt, rezne alebo frankfurtske pecene

31. júl 2023
avatar

Bežne mäsko na stave s akoukoľvek zeleninou...alebo závitky plnene tiež čímkoľvek. A už som veru robila z neho aj paprikaz..

31. júl 2023
avatar

Včera sme dojedli segedín. Doteraz si nič z toho mäsa nevarila?

31. júl 2023
avatar

Obratene rezne. Segedin/gulas mi chuti z pleca, zo stehna je to “suche”. Perkelt na mensie kusky mozno skor.

31. júl 2023
avatar

Suche? Pre nas vobec. Ale tak my nejeme take ako pliecko, bocik, krkovicka, mastne nelubime. Vacsinou kupujeme stehno, pripadne kare. Urobis z toho fakt cokolvek 🙂 ci na stave, ci pecene, rolky...

31. júl 2023
avatar

Obratene rezne

31. júl 2023
avatar

@bees suche na skus vo vacsich kockach. Jednotlive skupiny masa maju svoje urcenie v kuchyni, plece obsahuje vnutrosvalovy tuk, mastne na povrchu sa da orezat. Ozaj by som plece neprirovnavala k bociku ale ok, ved kazdy podla svojej chuti ❤️
https://dobruchut.aktuality.sk/clanok/33746/bra...

31. júl 2023
avatar

To ako moja mama ta ma tiež všetko suché 🤣 ja robím zo stehna väčšinou omacky ale ja krájam vždy drobnejsie kocky aj koli malej a osobne ani ja nemám rada veľké kusy mäsa.

31. júl 2023
avatar

ja zvyknem vela varit zo stehna robim segedin, gulas, dusene na rôzne spôsoby.. mne praveze to ze je suchsie velmi vyhovuje

31. júl 2023
avatar

@bees ani pre nás nie je suché, naopak často x varím v tlakohom hrnci a je krásne šťavnaté..a segedin mne napríklad nechuti z krkovičky ci iného mastneho mäsa.

31. júl 2023
avatar

Ja z neho robím aj rizoto

31. júl 2023