Mamicky,maly naposledy kakal asi vo stvrtok. Predtym vzdy kazdy den,berie atb aj probiotika. Chcem mu vsak nejak pomoct,no doma mam len flasticky enterina. Len neviem ci su na hnacku ci na zapchu. Letacik nemam. Vdaka
@ynda jogurt nemoze a kompot nezje,vody pije az az
Enterina su proti hnacke. Skus susene slivky alebo glycerinovy cipok.
Hruškový dužinový džús, ten nám vždy zabral
@petulda333 juuuj, tak potom ma este napadol list seny ale to asi nevypije
u nas zabera len toto
Uff no nic z toho doma nemam,max pomar.dzus..no nic rano zajdem ku dr...
A dakujem za rady
slivkovu stavu maju v dm alebo billa alebo aj hrusky
Rumancekovy caj len teray rozmyslam ci dlho luhovat ci kratko. Jedno zabera na zapchu a druhe aby prehnalo. Mozno poradia
Ak uz nejde stravou uz je zdola zapeceny, glycerinovy cipok je neskodny.
Tiež som za čipok. Ak je chorý tak toho asi ani veľa nezje, ale od štvrtka je pridlho, už by som nečakala.
@stastna17 tak zatial smr nic neskusali...len dnes rozmyslam,ze nekakal..
@anjelicek26 on pekne papa,nestazuje sa zeby ho brusko bolelo ani nic
No nic,idem do lekarne
Ak niesu doma cipky, tak odlomit kusok mydla, rukami zahladit steny, namocit a pouzit ako cipok. Susene slivky namocit aa zjest a vodu vypit. Tepla voda na prazdy zaludok, aj pomarancovy dzus je dobrý s vlaznoh vodou a vypit
@m2552 bezim do lekarne radsej...
Lanový olej a nebude mať ani bobky, odskúšané na mojom x krát, najviac nekakal 4 dní, pretože nechcel jest
@slimstar a to do jedla pridavas ci len tak na lyzicku?
Mam toto od sestry,ona to dostala v porodnici,dat cely? Ci polovicku. Neviem ci su rozdelene ze detsky a pod.
Syn ma 3r5m
@mickeymause normálne na malú lyžičku, olej je super.
@petulda333 cely daj
@slimstar aha dakujem, zbehnem zajtra kupit, moj maly ma strasne problemy so zapekanim
@mickeymause môj mal také problémy, keď išli zuby a teraz keď nechce jest. Lanový olej pomáha aj dospelým, overené. Okrem toho, ak pripravujete šalát, ovocné smothie, je dobré tam dat olej, pretože pomocou neho sa vstrebu vitamíny do tela, inak nie. 🙂
@petulda333 kludne cely to je uplne neskodne
U nás pomáha smoothie so slivkami...neviem ako je to mozne ale do polhodiny je to v kybli🙈😂syn ked mu tl nejde si uz sam pyta😅ale snazim sa mu ho davat uz po dvoch dnoch ak nekakal...
@mischap tak slivky su nato dobre,tak mozno preto
Inak maly ked zbadal cipok hned zdrhol na wc a vytlacil zo seba 😀
@slimstar sak aj moj teraz zacal spekulovat s jedenim, donedavna by zjedol aj zarubnu s dverami a teraz len par svojich jedal. Myslim, ze nechce jest, aby nemusel kakat 🙄 a kupim ho v dm? Ci ist rovno do bio obchodu? Dakujem
@petulda333 no super, ze to vyslo 😛
@mickeymause ja som ho kúpila v prírodnej (bio) lekarni.


Jogurt, kompót a veľa veľa tekutin