icon

Mamicky,maly naposledy kakal asi vo stvrtok. Predtym vzdy kazdy den,berie atb aj probiotika. Chcem mu vsak nejak pomoct,no doma mam len flasticky enterina. Len neviem ci su na hnacku ci na zapchu. Letacik nemam. Vdaka

avatar

Jogurt, kompót a veľa veľa tekutin

18. mar 2019
avatar

@ynda jogurt nemoze a kompot nezje,vody pije az az

18. mar 2019
avatar

Enterina su proti hnacke. Skus susene slivky alebo glycerinovy cipok.

18. mar 2019
avatar

Hruškový dužinový džús, ten nám vždy zabral

18. mar 2019
avatar

@petulda333 juuuj, tak potom ma este napadol list seny ale to asi nevypije

18. mar 2019
avatar

u nas zabera len toto

18. mar 2019
avatar

Uff no nic z toho doma nemam,max pomar.dzus..no nic rano zajdem ku dr...

18. mar 2019
avatar

A dakujem za rady

18. mar 2019
avatar

slivkovu stavu maju v dm alebo billa alebo aj hrusky

18. mar 2019
avatar

Rumancekovy caj len teray rozmyslam ci dlho luhovat ci kratko. Jedno zabera na zapchu a druhe aby prehnalo. Mozno poradia

18. mar 2019
avatar

Ak uz nejde stravou uz je zdola zapeceny, glycerinovy cipok je neskodny.

18. mar 2019
avatar

Tiež som za čipok. Ak je chorý tak toho asi ani veľa nezje, ale od štvrtka je pridlho, už by som nečakala.

18. mar 2019
avatar

@stastna17 tak zatial smr nic neskusali...len dnes rozmyslam,ze nekakal..
@anjelicek26 on pekne papa,nestazuje sa zeby ho brusko bolelo ani nic

18. mar 2019
avatar

No nic,idem do lekarne

18. mar 2019
avatar

Ak niesu doma cipky, tak odlomit kusok mydla, rukami zahladit steny, namocit a pouzit ako cipok. Susene slivky namocit aa zjest a vodu vypit. Tepla voda na prazdy zaludok, aj pomarancovy dzus je dobrý s vlaznoh vodou a vypit

18. mar 2019
avatar

@m2552 bezim do lekarne radsej...

18. mar 2019
avatar

Lanový olej a nebude mať ani bobky, odskúšané na mojom x krát, najviac nekakal 4 dní, pretože nechcel jest

18. mar 2019
avatar

@slimstar a to do jedla pridavas ci len tak na lyzicku?

18. mar 2019
avatar

Mam toto od sestry,ona to dostala v porodnici,dat cely? Ci polovicku. Neviem ci su rozdelene ze detsky a pod.

18. mar 2019
avatar

Syn ma 3r5m

18. mar 2019
avatar

@mickeymause normálne na malú lyžičku, olej je super.

18. mar 2019
avatar

@petulda333 cely daj
@slimstar aha dakujem, zbehnem zajtra kupit, moj maly ma strasne problemy so zapekanim

18. mar 2019
avatar

@mickeymause môj mal také problémy, keď išli zuby a teraz keď nechce jest. Lanový olej pomáha aj dospelým, overené. Okrem toho, ak pripravujete šalát, ovocné smothie, je dobré tam dat olej, pretože pomocou neho sa vstrebu vitamíny do tela, inak nie. 🙂

18. mar 2019
avatar

@petulda333 kludne cely to je uplne neskodne

18. mar 2019
avatar

U nás pomáha smoothie so slivkami...neviem ako je to mozne ale do polhodiny je to v kybli🙈😂syn ked mu tl nejde si uz sam pyta😅ale snazim sa mu ho davat uz po dvoch dnoch ak nekakal...

18. mar 2019
avatar

@mischap tak slivky su nato dobre,tak mozno preto
Inak maly ked zbadal cipok hned zdrhol na wc a vytlacil zo seba 😀

18. mar 2019
avatar

@slimstar sak aj moj teraz zacal spekulovat s jedenim, donedavna by zjedol aj zarubnu s dverami a teraz len par svojich jedal. Myslim, ze nechce jest, aby nemusel kakat 🙄 a kupim ho v dm? Ci ist rovno do bio obchodu? Dakujem
@petulda333 no super, ze to vyslo 😛

18. mar 2019
avatar

@mickeymause ja som ho kúpila v prírodnej (bio) lekarni.

18. mar 2019