icon

Obedik sa už chystá 😊
Kurací perkelt s penne 👌👍 Veruže dlhší čas sme ho nemali 😄
Aký obed ste dnes mali vy? 💛
#billa

avatar

Zajko na smotane,knedla😊

29. okt 2018
avatar

vyprazany syr a opekane zemiaky....polievka brokolicova kremova

29. okt 2018
avatar

segedínsky guláš a knedľa 😉

29. okt 2018
avatar

Ešte žiadny, ale budem robiť morčacie prsia na kúsky osmažené s ružičkovým kelom, červenou cibuľou,brokolicou,mrkvou,paprikou a hráškom.
Polievka bude krémová cesnačka

29. okt 2018
avatar

Guláš 😎

29. okt 2018
avatar

makové šúlance

29. okt 2018
avatar

Kôprová omáčka, knedlik, udena pečená krkovicka. A dnes vecer, ked pridem z prace, slepaci vývar 😊

29. okt 2018
avatar

Zemiakovú polievku a palacinky

29. okt 2018
avatar

zelerová krémová a palacinky 🙂

29. okt 2018
avatar

Sote z kuracich prs+ryza s kukuricou

29. okt 2018
avatar

Mňaaaaam! Z každého trošku by som si dala 🙄🙈🙊❤

31. okt 2018