Obedik sa už chystá 😊
Kurací perkelt s penne 👌👍 Veruže dlhší čas sme ho nemali 😄
Aký obed ste dnes mali vy? 💛
#billa
vyprazany syr a opekane zemiaky....polievka brokolicova kremova
29. okt 2018
segedínsky guláš a knedľa 😉
29. okt 2018
Ešte žiadny, ale budem robiť morčacie prsia na kúsky osmažené s ružičkovým kelom, červenou cibuľou,brokolicou,mrkvou,paprikou a hráškom.
Polievka bude krémová cesnačka
29. okt 2018
Guláš 😎
29. okt 2018
makové šúlance
29. okt 2018
Kôprová omáčka, knedlik, udena pečená krkovicka. A dnes vecer, ked pridem z prace, slepaci vývar 😊
29. okt 2018
Zemiakovú polievku a palacinky
29. okt 2018
zelerová krémová a palacinky 🙂
29. okt 2018
Sote z kuracich prs+ryza s kukuricou
29. okt 2018
raduska12
autorMňaaaaam! Z každého trošku by som si dala 🙄🙈🙊❤
31. okt 2018

Zajko na smotane,knedla😊