icon

Leto mi prišlo akosi krátke..rána a večere sú už studené..jeseň sa už blíži. Aj keď je krásna svojími fatbami, leto bude vždy leto hlavne pre nás letné znamenia.😎

avatar

Mi hovor....prave balim na niekolko dni nq stredne Slovensko a rozmyslam,ci od radosti zbalim aj oteplovacky🙈

14. sep 2022
avatar

Ja som 2 dni dozadu urobila nový jesenný veniec a zavesila na dvere. Rana sú už chladne je to aj tu na západe už citit.

14. sep 2022
avatar

ja takisto ani neviem, ze nejake leto bolo :( a toto na okne mas krasne 🙂

14. sep 2022
avatar

@amel podla toho kde ... u nas horehron bolo vcera rano 0,5 stupna 🥶 noci su veruze chladne uz

14. sep 2022
avatar
ramanit
autor

@misinka0611 verím, že sa podaril 😎.Ja som uz tiez vyzdobila jesenne..kupila chryzantény na terasu, lebo tie kvitnu aj na jeseň, ruže uz opadávajú..zakryla som bazén 😔

14. sep 2022
avatar
ramanit
autor

@maruski99 dakujem.😎..vcera bolo slnečno..tak som sa chviľu slnila ešte..naberala silu, ale dnes je opak.

14. sep 2022
avatar
ramanit
autor

@veronikakubusova28 to máš pravdu ..v radiu hlásili , že niekde aj škrkali skla ráno...fuu..des.

14. sep 2022
avatar

@ramanit dako skoro prisla taka zima

14. sep 2022
avatar

Leto veru bolo krátke, pre mňa teda určite.
Ja začínam baliť na dovolenku / do tepla/ a "teším sa" na tú facku v oktobri po návrate, ako "zamrznem" a hneď budem chorá.
Jesennú výzdobu dám až keď sa vrátime, zatiaľ sa budem vytešovať ešte z plaviek.

14. sep 2022
avatar
ramanit
autor

@veronikakubusova28 všimla som si , že už začiatkom augusta žltli a opadávali listy..všetko je akosi poposúvané.🤔

14. sep 2022
avatar
ramanit
autor

@maca1984 no to verím....jaj vezmi aj mňa..budem dobručká. .🤣
Keby som prachatá..tak žijem niekde..kde je stale teplo alebo cestujem 4x do roka za ním.😎

14. sep 2022
avatar

Ja už som v depresii milujem leto dnes dážď chladno proti včerajšku sa aj v dome ochladilo dosť

14. sep 2022
avatar

@maca1984 ma slahne, ako si si to naplanovala, kedy budes chora🙈🤣🤣🤣 Neblazni, prides plna energie a dobrej nalady, nic ti nebude 😂

14. sep 2022
avatar

@ramanit aj ja chcem este leto.Tento rok strasne rychlo ubehlo...

14. sep 2022
avatar

@sona6 to je tak vždy keď ideme takto na jeseň, za tie roky sa už poznám.Ten prechod z 35-37 ° do tých našich tu mňa "zabíja"

14. sep 2022
avatar

@maca1984 my, co by sme brali leto cely rok, to veru tazko znasame, ja som ani na dovolenku chodit nemusela, v pondelok vecer ma taka zimnica a horucka chytila...
Mozno bude tento rok vynimka a neochories😉

14. sep 2022
avatar

@sona6 aj ty? Ja som to mala včera, a dnes už nič 🤷‍♀️🤦‍♀️
Alebo si kúpim stan a ostanem do mája tam 🤣

14. sep 2022
avatar

Aj ja som sa pustila do jesennej dekorácie🙂

14. sep 2022
avatar
ramanit
autor

Jejda...parada..😍

14. sep 2022
avatar
ramanit
autor

@sona6.... pockaj a zima sa bude tahat az do aprila🙉

14. sep 2022
avatar
ramanit
autor

@slavomira236 ved to...este že som tento tyzden doma a nemusim skoro ráno do prace😎

14. sep 2022
avatar

@ramanit nestras, to budem len trubu zapinat a vypekat? 🤣🙈

14. sep 2022
avatar
ramanit
autor

Môžeš👍..pridem na ochutnáku..sladké ja môžem🤣

14. sep 2022