.
15. sep 2021
Milujeeem, peciem v rure vacsinou ako hranolky 🤤 ale aj pyre je top
15. sep 2021
Pečiem v rúre,grilujeme,hranolky,varím či kasa
15. sep 2021
ja pecem s olivacom a parmezanom, pyre, do polievky....aj ich pestujem
15. sep 2021
Ja nakrajam na kocky dam olivovy olej, sol a cesnak 😌mnam
15. sep 2021
Jeej,zdravim vsetky batatofilky 😍 ..milujem ich a tooolko receptov som na ne mala..lenze,vzdy si poviem,ze to je skoda a skoncia nakolieskovane v trube,s olivacim a bylinkovym maslom 😍😍😍
15. sep 2021
rockjane200
autor@lenka.25 mnam
10. okt 2021
Moja tohtoročná batatova úroda z okrasných kvetináčov 😁
25. okt 2021
25. okt 2021



Nakrsjam by kolieska , pokcspjam olivovým olejom , soľ , korenie , tymián dam piecť , už keď sú skoro hotove posypem na kocky pokrajanym syrom feta a ešte dam zapiect