Ja som tak tyzden po tom, ako skonci skolsky rok. Potrebujem cas pre seba.
21. aug 2024
Oh.. ten klasicky “turek” v tom skle 😂
21. aug 2024
Už aby začal šk.rok budem si užívať to ticho od 7:30🎊
21. aug 2024
Tak toto sedí na mňa, ale že úplne. 😝🤣 Som učiteľka. 🙈 Kvôli tomuto tichu s teplou kávou vstávam o 5, o 6 budím moje deti a od 7 som k dispozícii ďalším "mojím" deťom. ❤️
21. aug 2024

🤣