icon

Idem si k Vám poradu babule neviete z čoho to môže mať ,malá ešte sme sa s takým nestretli.

avatar

normalna zihlavka... fenistil kvapky a zajtra to bude prec

22. jún 2016
avatar

moze to byt alergicka reakcia na nejaku potravinu, nejedla nieco nove, alebo väcsie mnozstvo napr. jahody, kiwi, ananas a pod?

22. jún 2016
avatar

Na fotke to nevidno dost jasne,ale vyzera to ako potnicky.

22. jún 2016
avatar

potrvinova alergia? ak z toho budu mapy po tele...a bude ich vela...treba ist k dr. Mne sa takto dieta zacalo doma skoro dusit-potravinova alergia. (pritom nie je alergicka)

22. jún 2016
avatar

@jonki mapy su uz extrem... v 99% staci fakt ten fenistil a zmizne to... benjimu toto robia kupovane jahody, nie vsetky, ale asi ked su striekane :(

22. jún 2016
avatar

@anjelicek26 ano...u nas to z hustejsich vyrazok na mapy trvalo par hodin....o 20:00 lahala s vyrazkami natreta fenistilom+fenistil kvapky...o 22:30 som volala na pohotovost a sli s muzom po rectodelt...to uz kaslala.

22. jún 2016
avatar
ruthova
autor

Vôbec jej to nepomohlo ani potom fenistili

23. jún 2016
avatar
ruthova
autor
23. jún 2016
avatar
ruthova
autor
23. jún 2016