Ahojte, sme pozvaní na kolaudáciu domu. Aký darček by ste kúpili bezdetnej mladej dvojici, obaja sú vášniví turisti ( vecí na turistiku majú dosť), on je ITčkar, ona zdravotník. Radi varia. Okolie domu zatiaľ nerobia, na vnútorné kvety, dekorácie atď si nepotrpia..nerada by som kupovala vybavenie a zariadenie domu, napadá mi teda len nejaký kôš s originálnymi potravinami a pochúťkami, ak vás napadne niečo iné a poradíte, budem veľmi vďačná 🫶
ak radi varia, urobila by som im kos. s rôznymi potravinami. korenim. chutovkami....
napr davidkovo korenie
Darčekový poukaz
Na kolaudaciu by som priniesla urcite nieco do domacnosti, ale tak ja si znamych poznam, co sa komu hodi a potrebuju. Uz sme davali pribor, hrnceky, dizajnovu vazu, obraz napriklad. My sme dostali partnerske hrnceky, koberec, panvicu, veniec na dvere ...
Misu MasonCash a niečím by som ju naplnila.
ja som na umenie, takže ja obraz. kamošova dcéra sa smiala, že sa tam ešte ani nedalo bývať ale obrazy už viseli 😂😂
Ja väčšinou dávam ako darček sklenené dózy. Myslím, že tie sa vždy zídu. A blízkym kamarátom sme doniesli na kolaudáciu aj veľké balenie toaletného papiera. Bolo to samozrejme ako žart. Majú dosť deti, tak sme sa smiali, že to majú na týždeň.
Ja by som kupila 3 pekne ladiace kvetinace, do jedneho supla pazitku, do druheho bazalku a do tretieho petrzlenovu vnat, zive rastliny kupis aj v lidli, len zladit tie kvetinace. To k teme varenie, ked pises, ze radi varia.
A aj tie sklene dozy su super prakticke ako pisala
@valikadzm to sa takmer kazdemu hodi.
ja by som sla do poukazky na nakup (ikea alebo iny obchod s nabytkom, doplnkami do domacnosti...), suma podla uvazenia. tak si kupia, co sami chcu, v akom style. nam sa tak kamosi na svadbu zlozili na taku poukazku a bol to naj darcek.
lebo tazko sa niekomu trafit do vkusu (jedine ze viete, ze po niecom konkretnom tuzia).
pripadne poukazka na nejaky vikendovy pobyt vo dvojici mozno?
Tiez som za poukazku alebo peniazky, napr. v nejakom ramiku s vtipnym textom, na nete je kopec inspiracii
Doniesla by som víno a koláč 😀
My sme čerstvo presťahovaní a mňa by potešilo jedine to, čo sa zje. Alebo zasadí von.
Ja by som kúpila vázu z číreho skla.ta je praktická a hneď do nej kúpte aj kvety
nekupovala by som nic - nech si to zariadia tak ako oni chcú 🙂
Flasu a kvet v kvetinaci
neviem, my ked sme sa stahovali, do noveho, som sa tesila, ako si to vsetko pekne doladim a nie ze budem zlatavat doplnky, ktore som dostala na kolaudacii. Taky obraz, taky kvetinac, taka vaza. Za mne urcite nie. Takze radim to, co sa zje/vypije.
My vždy prinesieme poukážku do záhradníctva. Mňa by kleplo keby mi niekto prinesie vázu,obraz alebo kvety do domu
dake vacsie balenie kavy by som mozno vybrala, napriklad z tychto, su kvalitne. 🙂 https://www.coffeein.sk/kategoria/85/kava-ako-d...
@mariabol to že niečo nenávidíš je zrozumiteľné - ja som sa pýtala prečo. pýtala som sa lebo chcem pochopiť niečo, čo nechápem - doteraz som sa nestretla s nikým kto by mi niečo také tvrdil, že nenávidí obrazy (hudbu, filmy, umenie...)
ale čomu nerozumiem je že prečo si agresívna. zas nič také strašné som sa nepýtala...
My sme davali tiez balicek Davidkovo korenie taky darcekovy priginal zabaleny, varesky a utierky a suseda mi strasne dakovala, ze ako sa potesila🙂My sme dostali akoby plienkovu tortu ale z wc papiera a boli v nej aj cistiace prostriedky, hubky, vonavka do wc, a co ta napadne. To sme sa strasne smiali na tom, ale vsetko sa vyuzilo.
Ja väčšinou dávam ako darček sklenené dózy. Myslím, že tie sa vždy zídu. A blízkym kamarátom sme doniesli na kolaudáciu aj veľké balenie toaletného papiera. Bolo to samozrejme ako žart. Majú dosť deti, tak sme sa smiali, že to majú na týždeň.