icon

Dobré ránko, jedna amatérska otázka: keď robíte detskú výživu (presnídávku) tak jabĺčka aj šúpete alebo to varíte aj spolu so šupou? Nesmejte sa mi, ešte som nerobila🙄😂

avatar

Ja supem

22. sep 2018
avatar

lepšie ošupať

22. sep 2018
avatar
22. sep 2018
avatar

Šúpať,😊

22. sep 2018
avatar

Supat 🙂

22. sep 2018
avatar

Supem aj stred vykrajujem...

22. sep 2018
avatar

Ďakujem 😉😘 jadierka vykrojím to je jasné, len som si nebola istá ohľadom šúpania

22. sep 2018
avatar

Nesupem... Akzrat vcera som robila aj z jablk aj z hrusiek

22. sep 2018