Dobré ránko, jedna amatérska otázka: keď robíte detskú výživu (presnídávku) tak jabĺčka aj šúpete alebo to varíte aj spolu so šupou? Nesmejte sa mi, ešte som nerobila🙄😂
lepšie ošupať
22. sep 2018
Šúpem
22. sep 2018
Šúpať,😊
22. sep 2018
Supat 🙂
22. sep 2018
Supem aj stred vykrajujem...
22. sep 2018
salinka28
autorĎakujem 😉😘 jadierka vykrojím to je jasné, len som si nebola istá ohľadom šúpania
22. sep 2018
Nesupem... Akzrat vcera som robila aj z jablk aj z hrusiek
22. sep 2018
Ja supem