icon

poradi mi nekdo jak muzu otehotnet

avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Treba sexovat

9. apr 2015
avatar

😀 že by?

9. apr 2015
avatar

V prvom rade by si mala mat nechraneny pohlavny styk s nejakym muzom🙂)

9. apr 2015
avatar

Sexom asi...ale neviem na 100%

9. apr 2015
avatar

ved vcera si tu davala ovulacny test, dnes sa pytas ako na to..?

9. apr 2015
avatar

Zase su nejake prazdniny? 🙂

9. apr 2015
avatar

haha ja to mam kazdy den ale nemuzu otehotnet neco ale problem nemam zadny

9. apr 2015
avatar

mazeme kommentare co? chod sa ucit

9. apr 2015
avatar

tiez by som to rada vedela 😀

9. apr 2015
avatar

Sexovať treba, bez toho to asi nepôjde😁

9. apr 2015
avatar

Boze milujem taketo piče co si pridu robit piču z nas...sorry zeny musela som

9. apr 2015
avatar

😀 ... čerstvá registrácia, super otázka, o čom to asi svedčí? 😀 😀 😀

9. apr 2015
avatar

@p4 😀 😀 😀 jedna je tu taká akčná 😀 5 profilov jej bloknú a založí daľších 10 😀

9. apr 2015
avatar

@miskakyska sak to je stale ta ista si. 😀

9. apr 2015
avatar

@zuzanockamt bacha na nu, ma sex kazdy den 😀

9. apr 2015
avatar

zeptej se někoho v Británii 😀

9. apr 2015
avatar

Aha piča si fotku zmazala

9. apr 2015
avatar

To vie, či už mala prvú menštruaciu?

9. apr 2015
avatar

@solinkarka zase zavidis???? 😀 😀

9. apr 2015
avatar

Ja si neviem predstaviť, že sa také tupane začnú raz rozmnožovať.. O.o

9. apr 2015
avatar

Uz nebudem nadavat 😂😂😂

9. apr 2015
avatar

Žienky, aj ja sa rada poučím. Takže raďte, nebuďte zlé.😀

9. apr 2015
avatar

@p4 nieeeeee ja mam kazdy druhy 😀 😀

9. apr 2015
avatar

@solinkarka sak aj ja.....mesiac. 😀

9. apr 2015
avatar

@pernikova_chalupka zasunieš a ideš a hlavne naplno😁

9. apr 2015
avatar
9. apr 2015
avatar

@pernikova_chalupka aj zastrcku do zasuvky mozes 😁😁😁

9. apr 2015
avatar

@pernikova_chalupka vidíš, možno preto sa nedarí, že zasúvajú šuplíky a nie to čo treba.

9. apr 2015
avatar

@miskakyska dnesna kauza ti asi usla 🙂

9. apr 2015
avatar

Dámy ale slušne 🙂

9. apr 2015
avatar

@monculka Hej, aj na to som myslela. Idem na to.😀

9. apr 2015
avatar

@titkovamiriam aj keby chcela ujsť...dá sa to? 😀 s každej strany sa tu na človeka rutila bezmenná slečinka 😀

9. apr 2015
avatar
9. apr 2015
avatar

A co ak naozaj chcela len pomoc, lebo nemoze otehotniet? 😳 Preco ste hned tak kriticke?

9. apr 2015
avatar

@zuzkaase asi nie... najprv mazala kometáre, potom zmazala aj fotku a baby písali aj o tom, že každý deň pridá nejakú podobnú otázku a potom ju zmaže

9. apr 2015
avatar

Trebalo sediet v skole na biologii ;) tam sa to ucilo 🙂

9. apr 2015
avatar

dievčence chcela som poradiť,ale teraz som úplne zmätená

9. apr 2015