icon

SOS, maminky, nakupovala som v H&M a dostala som kartičku s kódom na 20% zľavu v online obchode, ktorú som však stratila ☹ Neposkytne mi nejaká dobrá duša ten kód? Určite je univerzálny, keďže bol tuším len trojmiestny a platilo to len do konca marca... Kľudne IP. Ďakujem 🙂

avatar

Myslíš na tu zľavu v home .na oblečenie tuším zľava nebola

27. mar 2016
avatar

@lasenkamilovana
@sara1980
Ďakujem, babenky, za reakciu, ale nie, toto bolo - 20% na celý nákup do všetkých kamenných predajní a aj online (na to bol kód). Dostala som to tento mesiac, myslím, že dávali k nákupu nad 50 Eur, lebo predo mnou boli s nižšími a tí nedostali...

27. mar 2016
avatar

@sassannka no môže byt ja som nakúpila za 30 a dala mi kupón 20%na home .inaksi mi nedala

27. mar 2016
avatar

Peti, teraz som zistila, že keď sa prihlásiš na odoberanie newslettera na stránke hm, len zadáš mail, príde Ti mailom zľava 10% na online nákup. Ja som práve zadávala mail a prišiel mi kód platný do 22.4. Nie je to síce 20%, ale aspoň niečo 🙂

1. apr 2016
avatar

@lucia646 Ahoj, Luci. Ďakujem, viem o tom 🙂 Celkom sa mi pošťastilo, nefungoval jeden kód, ktorý mi poslali e-mailom (chybne zadali dátum) a keď som sa chcela informovať na zákazníckej linke, tak mi ponúkli ako kompenzáciu - 25% a dopravu zadarmo 🙂

2. apr 2016