Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  simie10
  10. okt 2020    Čítané 500x

  ♥Jeseň s Verbenou♥

  Jeseň nám už pomaličky, ale isto klope na dvere a spolu s ňou mi zaklopal na dvere aj pán kuriér, ktorý ma potešil testovacím balíčkom od značky Verbena. 

  Obsah balíčka aj mini recenzie som pridávala počas dvoch týždňov a teraz by som vám rada priniesla záverečnú recenziu, ktorá bude až podozrivo pozitívna. Zabijem sa, keď tie produkty tak ľúbim(e)? Zbalila som parádnu plátennú tašku a dobroty šla nafotiť von. Poďte sa teda pozrieť, na čom sme si s rodinkou pochutnávali posledné dni.
  1. Sušienky 
  V balíčku som objavila 3 príchute sušienok, v dvoch baleniach ( 40g / 90g ).
  Tie menšie sú maximálne praktické na cesty. Neviem ako vy, ale ja musím mať vždy v kabelke alebo batohu nejakú desiatu a tieto sušienky boli pre mňa ideálna voľba. No a ak sa náhodou plánujete so sušienkami deliť, radšej si vezmite balenie väčšie, na ktorom si môžete pochutiť viacerí.
  Prvá príchuť a pre mňa najlepšia- tá, ktorú by som vám odporúčala ochutnať ako prvú je BAZA+ kúsky brusníc.

  - kúsky brusníc sú naozaj veľké a šťavnaté,
  - obsahuje až 5 minerálov Ca, Zn, Fe, Mn, Mg,
  - baza je moja srdcovka, ktorá : tlmí bolesť, pôsobí proti vírusom, lieči zápalové ochorenia, je skvelá pri tráviacich problémoch a podporuje ochranu buniek proti starnutiu.
  Druhou príchuťou je RAKYTNÍK+ kúsky pomaranča

  - táto príchuť je maximálne osviežujúca, práve vďaka pomarančovým kúskom,
  - obsahuje vysoký obsahom Omega-3 mastných kyselín a Chia semienka,
  - chia semienka sú superpotravina, ktorá dodáva telu veľké množstvo energie a zároveň stabilizuje hladinu krvného cukru.

  Treťou príchuťou je LEVANDUĽA+ kúsky čučoriedok

  - u nás doma najkontroverznejšia príchuť, niet sa čomu čudovať- levanduľu buď milujete alebo nenávidíte (nič medzi HAHA),
  - sú obohatené o cenný niacín (vitamín B3),
  - čučoriedky im dodávajú príjemnú šťavnatosť a naviac sú výborné na tráviacu a nervovú sústavu.

  2. Cukríky

  Okrem sušienok som v balíčku našla niekoľko príchutí a veľkostí cukríkov. Verbena cukríky sú jednoducho POJEM. Klasika, ktorá našu rodinu sprevádza odkedy si pamätám. Vždy keď sa ide niekam na výlet alebo turistiku, musíme mať v batohu tuhé (ale aj sladké) cukríky, ktoré dodajú energiu a príjemne osviežia. 

  Ak si mám vybrať ktorá príchuť z týchto troch ma upútala najviac, volím šípkové. Sú naozaj výborné a kupujem ich stále dookola.

  Praktickejšie balenia (tzv. kabelkové) boli v príchutiach zázvoru a eukalyptu. V tomto chrípkovom období ich skutočne oceníte a chutia ako inak výborne. Neštípu v krku a majú množstvo zdravotných benefitov.  

  Som nesmierne vďačná za možnosť testovať tieto dobroty. Našla som si stálice, ktoré sa u nás už budú objavovať pravidelne a odporúčam vyskúšať VERBENA produkty aj Vám. Budem rada, ak mi dáte vedieť, či už ste nejaké sušienky, či cukríky skúsili a ako Vám chutili. 

  Majte krásne jesenné dni ( nie len s Verbenou) ♥ !

  #test_verbena2 #recenzia #verbena_susienky_skusenosti #verbena_cukriky_skusenosti

  #test_verbena2

  🍁🍂 Jeseň prichádza 🍂🍁
  ...a okrem krásne zafarbených stromov je to pre mňa aj obdobie, kedy začínam nakupovať zázvor a variť čajíky! Nakoľko som ale teraz tehotnica a so zázvorom musím opatrne- nahrádzam tuhý čaj Verbena cukríkmi s jeho príchuťou! Sú výborné aj pre ľudí, čo zázvor príliš nemusia, nakoľko v nich nie je taký silný a štiplavý. Tak Vám poviem - ponúkla som nimi kamošov na prechádzke a mám po balíčku 😄🙈. Inak už sa nám blíži aj finálna recenzia produktov, ktoré som dostala na testovanie a ja už Vám teraz môžem povedať, že odo mňa nič negatívne čakať nemožno, pretože všetky produkty mi veľmi chutili (a chutia!).
  Dúfam, že ste mali peknú nedeľu ❤️.

  (2 fotky)

  #test_verbena2

  ❤️Čo nesmie chýbať u Vás v kabelke/batohu?❤️
  Dnes je ten deň, kedy by človek ani psa von nevyhnal 😄☔️. Zima a chladno. Ja som si spravila radosť kvetinkou- to mi vždy spraví lepší deň. Ozaj kupujete si aj samé kvety? Nie vždy sa dá spoľahnúť na chlapov😄. Ale iné som chcela... vždy vždy VŽDY musím mať so sebou v kabelke alebo batohu nejakú svačinku a cukríky (poprípade žuvačky). Dnes som stavila na bazové sušienky s kúskami brusníc a veru mám absolútneho FAVORITA v príchutiach ! Raz darmo- baza je moja srdcovka. Cestovali so mnou aj cukríčky, ktoré majú ideálne balenie a svojimi príchuťami (zázvor a eukalypt) mi absolútne evokujú jeseň a zimu. 🍁⛄️
  Majte krásny- aj keď upršaný pondelok !

  #test_verbena2

  💜HOMEOFFICE s Verbenou💜
  Neviem ako vy, ale ja keď pracujem za počítačom potrebujem mať aspoň 10litrovú šálku čaju a niečo dobré na chrumkanie😄☝🏼. V rámci testovačky som si dnes vybrala sušienky VERBENA s levanduľou a kúskami čučoriedok. Priznám sa, že tie som chutnala prvý krát. Levanduľovú vôňu milujem a čučoriedky tiež, takže sušienky nesklamali a ja som si naozaj pochutnala.
  Naviac obsahujú niacín (vitamín B3), ktorý prispieva k správnej funkcii psychiky a k zníženiu vyčerpania a únavy- to sa pri práci náramne hodí 😍👌🏼.
  Inak máte radi levanduľu? Lebo mám pocit, že v mojom okolí sú len ľudia, ktorí ju buď milujú alebo nenávidia - nič medzi 🤔.

  (2 fotky)
  simie10
  Správa bola zmenená    20. sep 2020    

  #test_verbena2

  ☀️Posledné pekné dni treba využiť na prechádzku v prírode. Ja tehotnica sa ledva gúľam, ale ľahkú turistiku ešte ako tak zvládam 😄.
  Čo Vám nikdy nechýba v batohu, keď idete turistikovať alebo sa len tak prejsť? U nás nikdy nechýbajú cukríky, ktoré sa neustále ponúkajú medzi každého účastníka “zájazdu”. Verbena je overená klasika a naviac má aj skvelé mini balenia, ktoré sa zmestia poľahky do vačku. My sme ako prvé otvorili šípkové, ktoré sú výborné a len tak sa po nich zaprášilo. Jediný, ktorému sa neušlo a len chudák lačne pozeral bol náš Teddy 🐶😄. Krásnu nedeľu želáme ! ☀️🍃🍁

  (3 fotky)
  simie10
  Správa bola zmenená    18. sep 2020    

  #test_verbena2

  🍃🍂Kto by nepoznal Verbena dobroty ?!🍃🍁
  U nás doma sa vždy našli v podobe cukríkov a teraz Verbena priniesla množstvo noviniek - či už v príchutiach alebo v sušienkach, ktoré vyzerajú výborne ! Už ste stihli ochutnať? Ktorá príchuť je Váš favorit ?
  Ja sa idem pustiť do testovania 😍❤️

  Domáce čučoriedky a mrveničkový koláč to proste ide k sebe 😍- len ja tehotnica mám pocit, že pečenie sa rovná výstupu na Lomničák a to ma čakajú ešte 3mesiace 😵

  Dnešná parádňacká zásielka 😍❤️ Kurier už k nám musí poznať cestu naspamäť 😄🤷🏼‍♀️

  Toto je relax podľa môjho gusta 😍❤️ Čo dobrého ste naposledy čítali vy? Dajte nejaký tip na dobrú knižku 📚

  simie10
  20. jún 2020    Čítané 83x

  Keď je upratovanie RADOSŤ

   #recenzia #test_dm26 

  Áno, čítate dobre. Naozaj som dala nadpis, keď je upratovanie radosť. Neviem ako pre Vás, ale pre mňa je to vyslovene koníček. Čo sa upratovania týka, som tak trošku "na hlavu" -podedila som to po svojej mamine, ktorá je tiež upratovacia maniačka.
  Keď som sa dozvedela, že dostanem možnosť testovať výrobky od DM na upratko, neskutočne som sa potešila. Naozaj ma to potešilo viac, akoby som vyhrala trebars kabelku (čestné pionierske :D ).
  Doma mi po celý čas asistoval môj asistent Teddy, ktorého ste mohli vidieť pri príspevkoch a s asistenciou začal hneď pri príchode balíčka, keď mi pomáhal vybaľovať.

  Poďme sa teda spoločne pozrieť a zhrnúť si, čo sa v tomto parádnom balíčku nachádzalo.

  1. Vonný set Kúzlo sviežosti, 90 ml (2,99)

  Ó ako veľmi milujem všetky možné voňačky a difúzeríky a krásnotky, ktoré prevoňajú a okrášlia izbu.  V balíčku sa nachádzal práve difuzér, ktorý ma na prvý pohľad očaril minimalistickým designom, ale zato štedrým objemom. Je ho naozaj veľa, čiže Vám dlho vydrží. Vôňa je krásna, jemná, nevtieravá a musím prehlásiť, že skutočne prevonia izbu. Často sa mi stane, že sedím, pozerám telku a zrazu sa začuchám, že čo to tu tak príjemne vonia a to práve tento náš voňačko! Keď sa mi minie, určite si ho zaobstarám znova.
  Dávam 10/10

  2. Gélový osviežovač vzduchu Fruit Sensation, 150 g (0,79e) 

  Ostávame pri vôňach a ďalším pánom a holenie je tento osviežovač na toaletu. Cena je skutočne skvelá, ale bohužiaľ sa obávam, že oprávnene. Totiž, zo začiatku ma očarila príjemná ovocná vôňa, ktorú som na WC cítila pár hodín po otvorení. Bola som spokojná a vravela som si fíha, objavila som Ameriku a produkt, ktorý bude mojou stálicou. Po dni-dvoch som však vôňu prestala cítiť úplne a teraz po pár týždňoch od otvorenie ju necítim, ani keď si ho dám úplne blízko nosa. Trošku ma to mrzí, pretože design sa mi páči, aj vypadal zo začiatku nádejne, ale hold... 

  Dávam 2/10

  3. Viacúčelové utierky, 6 ks (0,89e)+ Mikrofázová utierka na dĺážku, 1 ks (1,99e) 

  Tieto utieročky používame v domácnosti už dlhšiu dobu a preto môžem na ne písať len kladné ódy. Sú naozaj jemnučké  (z mikrovlákna) a odstraňujú aj tie najmenšie nečistoty, bez použitia čistiacich prostriedkov. Vďaka svojej elektrostatickej vlastnosti priťahujú prach a nečistoty. Sú extrémne savé a preto na seba dokážu naviazať veľa vody. Rozmer utierky je 38x38 cm, sú teda dosť veľké a môžte si ich nastrihať podľa vlastného uváženia a potreby. Ja ich používam na vlhko, ale môžu sa používať aj na sucho. Pre mňa sú nepostrádateľný spoločník najmä v kuchyni.
  Dávam 10/10

  Mikrofázovú utierku na dlážku som použila len raz, nakoľko mám doma mop so špeciálnou handrou a využívam ten. Utierka ale určite nezapadne prachom a do zabudnutia, nakoľko si nájde využitie najmä pri expresnom utretí napríklad vyliatej vody/čohokoľvek v kuchyni, či inde v byte- nakoľko má výbornú saciu schopnosť.

  Dávam 8/10

  4.Prostriedok na umývanie riadu Beach Breeze, 500 ml (0,99e)

  Saponát s vôňou Beach Breeze Vám extrémne odporúčam! Najskôr som sa zasnívala nad názvom, pretože tento rok nás beach čaká len na záhradke pri bazéne (minútu ticha poprosím ). Poviem Vám takto- penivosť je úžasná, ale zaujala ma najmä tá neskutočná vôňa. Normálne by som ho použila ako sprcháč, tak príjemne mi voňal a teda riad umyl perfektne.A stačí naozaj máličko-kvapka a drží sa na hubke dlhú dobu, čiže umyjete veľké množstvo riadu s máličkom produktu. Nemám mu čo vytknúť.

  Dávam 10/10

  5.Čistiaci prostriedok na mastnotu Multi-Power 4, 750 ml (1,79e)

  Je to vysoko účinný čistiaci prostriedok na mastnotu v spreji. Obsahuje účinnú tuk-rozpúšťajúcu formulu, čím odstráni odolné mastné nečistoty, pripáleniny, špinu a olej. Ultra silný odmasťovač čistí spoľahlivo, účinne a efektívne, no zároveň zostáva šetrný k čisteným povrchom. Vhodný pre kuchynské povrchy aj spotrebiče. Je balený v praktickom balení so sprejom čo umožňuje postriekať veľkú plochu. Ja som vďaka tomuto produktu vyčistila po ani neviem akom dlhom čase sporák tak, že vyzeral ako nový. Som ním naozaj nadšená a kupujem ďalšie balenia do zásob.
  Dávam 10/10

  6.Čistiaci prostriedok na vodný kameň, 500 ml (0,99e)

  Tento čistiaci prostriedok odstraňuje vodný kameň ako aj zostatky mydla na vodovodných kohútikoch, vaniach, sprchách, umývadlách ako aj kachličkách. Povrchom dodáva sviežu čistotu a žiarivý lesk. Zároveň je vhodný aj na citlivé povrchy z akrylu, plastu a nerezu. Ja som ho otestovala na sprche, ktorá už má čo-to za sebou. S vodným kameňom si poradil skvelo, ale hlavicu nevyčistil úplne dokonale, čo môžte vidieť aj na fotke. Možno som ho nechala len krátko pôsobiť alebo som mohla použiť kefku na lepšie vyčistenie a dostatie výrobku hlbšie do každej škárky. V každom prípade nenadchol-nesklamal. 

  Dávam 6/10

  7. Čistiaci prostriedok na kúpeľne Nature, 750 ml, (1,29e)

  DENKMIT nature čistič účinne odstraňuje nánosy vodného kameňa a mydla z vane, sprchy, umývadla, kachličiek a armatúr. Vhodný aj pre citlivé plochy ako akryl alebo umelú hmotu. S praktickým rozprašovačom pre jednoduché a rýchle čistenie. Obsahuje zložku Bitrex® - pre viac bezpečnosti pre naše deti.  Toto je prostriedok s ktorým som už mala tú česť v minulosti a musím povedať, že bude mojou 100% stálicou. Vôňa je octová, čiže nič extra príjemné, ale ja ocot ako taký používam aj sám o sebe, čiže som rada, že sa nachádza aj v tomto prostriedku a je pre mňa zárukou čistej a vydezinfikovanej domácnosti. 

  Dávam 10/10

  8.Ošetrujúci sprej na nábytok, 400 ml, (1,79e)

  Tento sprej sľubuje, že rýchlo, jednoducho a bez námahy vyčistí povrchy vyrobené z dreva, plastu alebo skla. Vďaka antistatickému zloženiu nábytok účinne čistí, ošetruje a chráni pred opätovným ukladaním prachu a zároveň zanecháva príjemnú vôňu. Musím a priznať, že na nábytok nepoužívam žiaden špeciálny čistiaci sprej/prostriedok, preto som sa tešila ako ho vyskúšam. Pri aplikácii sa z nádobky vyfrcne trošku veľa prostriedku a ofŕka aj to čo možno nechcete, ale v zásade sa s ním pracovalo výborne a povrch ostal naozaj čistý s príjemnou nevtieravou vôňou. Rozhodla som sa, že ho určite zaradím medzi upratovacie stálice. 

  Dávam 8/10

  9. Gélový WC čistič Nature, 750 ml, (0,99e)

  Ako môžte vidieť na fotke- mám doma dva. Je to z toho dôvodu, že sama ho v domácnosti už nejaký čas používam, čiže keď mi prišiel aj v balíčku mala som veľkú radosť, že mám ďalšiu fľašku do zásoby.
  To, že ho sama už používam je podľa mňa dostatočný dôkaz toho, že som s ním veľmi spokojná. Naozaj môžem potvrdiť, že účinne odstraňuje vodný kameň, nečistoty a usadeniny. Čo musím priznať, že po opláchnutí po ňom nezostáva nejaká extra vôňa, ale to mi nevadí, nakoľko vôňu zachráni klasický kazetkový osviežovač do WC. Aspoň sa zbytočne nebijú dve vône.
  Čo by som chcela ešte spomenúť a čo ma teší, že tento výrobok má značku ECOLABEL. Ecolabel je európskou environmentálnou značkou zameranou na znižovanie znečisťovania životného prostredia.

  Dávam 8/10

  10.Čistiaci prostriedok na okná, 1000 ml, (1,19e)

  Čo nám sľubuje tento sprej? Čistiaci prostriedok na sklo značky Denkmit účinne vyčistí okná, sklá, sklenené stoly, sklá na autách a plastové povrchy od nečistôt, nikotínu a otlačkov prstov. Postará sa rýchlo a bez námahy o dokonalý lesk a povrch ostane bez šmúh. Vďaka inovatívnemu vodo-odpudivému efektu je značne redukované opätovné usadzovanie nečistôt. Tento sprej sa nesmierne šikol- myslím, že každá z nás zápasila so saharským pieskom alebo popraškom z repky olejnej na oknách. Ja som ním čistila nie len okná, ale aj zrkadlá a všetky sklá v byte. Musím povedať, že mu nemám čo vytknúť. Cena je výborná, výkon tiež. Nezanecháva šmuhy, čo je pri tomto druhu výrobku absolútne žiadúce a preto mu dávam plný počet bodov. Použila som ho aj s ďalšou handričkou, ktorá sa nachádzala v balíku a síce s mikrofázovou utierkou (1,67e). Tej tak isto nemám čo vytknúť a spolu mi vytvorili skvelé kombo na čistenie skiel.

  Dávam 10/10

  11. Prací prášok na farebnú bielizeň (2,99e)

  Musím sa priznať, že som si myslela, že toto bude výrobok, ktorý ihneď podarujem. Totiž som silný ekzematik a s pracím práškom jednoducho neexperimentujem. Nakoniec však v našej domácnosti našiel využitie a použila som ho na pranie diek, pelechu a hračiek môjho asistenta Teddyho. Všetko pekne vypral a zanechal príjemnú vôňu. Tento prací prášok na farebnú bielizeň od značky Denkmit by mal dodať bielizni žiarivú farbu- účinne totiž chráni vlákna a farby pred vyblednutím. Neutralizuje zápachy, aktívne rozpúšťa škvrny a pôsobí proti žmolkom. Prací prášok je účinný už pri teplotách od 20 °C . Plusom by určite bol pribalený dávkovač, ktorý však nie je súčasťou balenia. 

  Dávam 7/10

  A dostali sme sa na záver milí moji! Toto bola hŕba produktov, ktoré som s veľkou radosťou testovala a nejeden som vďaka tejto možnosti objavila a zaradila medzi upratovacie stálice.
  @konik_testuje ĎAKUJEM za túto parádnu možnosť a budem sa tešiť snáď niekedy nabudúce.
  Na záver fotka môjho asistenta, ktorého písanie recenzie unavilo viac ako mňa.
  Majte krásne dni, upratovaniu zdar a zdraví Vás
  Simona ♥ 🙂

  simie10
  Správa bola zmenená    17. jún 2020    

  Vôňa škorice- cez pol ulice 😍😅
  To budú raňajky 👏

  (2 fotky)

  Moja veľká záľuba! Háčik, vlna a troška času večer pri telke 😉❤

  (5 fotiek)

  #test_dm26

  Ahojte! 🙂 Aj pre Vás je sobota upratovací deň? Keď som bývala ešte s rodičmi zaprisahávala som sa, že ja si to zariadim inak a nebudem upratovaniu podriaďovať sobotu 😂. Snažím sa vždy ráno/doobedu vypulírovať čo sa dá, aby sme potom mali poobedie voľné na nejaký ten víkendový výlet 😍 .
  Dnes som si zobrala z DM testovacieho balíka novinky s ktorými som doma ešte nemala tú česť.
  ♥ DENKMIT sprej na nábytok ♥ som použila ako prvý. Naozaj sa z nádobky vyfrcne celkom dosť prípravku aj tam, kde to úplne nechcete, ale v zásade mi to nevadilo a utieralo sa mi s ním dobre. Detailnejšiu recenziu Vám dám vo veľkom článku. Čo sa týka ♥ DENKMIT Multi-Power♥ čističa objavila som Ameriku! Konečne som poriadne vyleštila sporák bez toho, aby tam bolo milión šmúh. Foto pred a po tak isto v záverečnej recenzii, ale poviem Vám tento prípravok bude mojou stálicou.

  Majte krásny víkend! 😘

  (2 fotky)

  #test_dm26

  ♥ DENKMIT Gélový WC čistič ♥

  Ahojte! 🙂 Dnes Vám chcem predstaviť pomocníka do kúpeľne a síce do toalety. Jedná sa o gélový WC čistič. Ako môžte vidieť na fotke- mám doma dva. Je to z toho dôvodu, že sama ho v domácnosti už nejaký čas používam, čiže keď mi prišiel aj v balíčku mala som veľkú radosť, že mám ďalšiu fľašku do zásoby.
  To, že ho sama už používam je podľa mňa dostatočný dôkaz toho, že som s ním veľmi spokojná. Naozaj môžem potvrdiť, že účinne odstraňuje vodný kameň, nečistoty a usadeniny. Čo musím priznať, že po opláchnutí po ňom nezostáva nejaká extra vôňa, ale to mi nevadí, nakoľko vôňu zachráni klasický kazetkový osviežovač do WC. Aspoň sa zbytočne nebijú dve vône.
  Čo by som chcela ešte spomenúť a čo ma teší, že tento výrobok má značku ECOLABEL. Ecolabel je európskou environmentálnou značkou zameranou na znižovanie znečisťovania životného prostredia.
  Tak žienky (aj muži 👍 ) upratovaniu ZDAR! A pekný dník ❤🙂

  Malý pánko už statočne kope a ja sa z toho takto vytešujem !
  20tt ❤

  #test_dm26

  ♥ DENKMIT čistič a DENKMIT saponát ♥

  Dnešná testovačka sa bude točiť okolo kuchyne. V tej je večný bordel a horda riadov, ktoré sa berú nevedno odkiaľ (ok, vedno, ale nikto sa nepriznáva a len Simona upratuje 😝 )
  Prvý pán na holenie bol saponát s vôňou Beach Breeze. Najskôr som sa zasnívala nad názvom, pretože tento rok nás beach čaká len na zahradke pri bazéne (minútu ticha poprosím 🙊 ). Poviem Vám takto- penivosť je úžasná, ale zaujala ma najmä tá neskutočná vôňa. Normálne by som ho použila ako sprcháč, tak príjemne mi voňal a teda riad umyl perfektne. Nemám mu čo vytknúť.
  Po umytí riadu nemôžme zabudnúť ani na očistu drezu. DENKMIT nature čistič je prostriedok s ktorým som už mala tú česť v minulosti a musím povedať, že bude mojou 100% stálicou. Vôňa je octová, čiže nič extra príjemné, ale ja ocot ako taký používam aj sám o sebe, čiže som rada, že sa nachádza aj v tomto prostriedku a je pre mňa zárukou čistej a vydezinfikovanej domácnosti.
  Inak mi parádne sekundovala aj univerzálna handrička od Profissima😉

  Tak dievčatá kuchyňa sprataná - hor sa uvariť kávičku, nachystať koláčik (= zašpiniť ďalšie riady, aby sme mohli začať umývať od znova 😂 ) a aspoň na chvíľočku vyložiť nohy a tešiť sa z čistej kuchyne.

  Majte krásny piatok ❤ !

  (4 fotky)
  simie10
  Správa bola zmenená    2. jún 2020    

  #test_dm26

  ♥ PROFISSIMO difuzér a DENKMIT osviežovač vzduchu♥

  Ako prvé som sa rozhodla otestovať čo iné, než voňačky.🌷
  Difuzér je u mňa must-have skoro v každej miestnosti, pretože milujem ten pocit, keď vojdete do izby a ucítite príjemnú nevtieravú vôňu. PROFISSIMO vonný set "kúzlo sviežosti" ma teda vôňou nesklamalo. Práve naopak! Som totálne očarená a presne toto je vôňa podľa môjho gusta. Viete taká tá jemná, z ktorej nebudete mať poldňa hlavy-bôľ. Akoby vôňa čerstvo vypraného prádla. Veľmi sa mi páči aj jednoduchý dizajn flakóniku, ktorý sa hodí všade. Ja sama sa neviem rozhodnúť, či ho umiestnim na komodu v spálni alebo na policu v obývačke- čo myslíte, kde vyzerá lepšie?

  DENKMIT osviežovač používam v kúpeľni už nejaký ten rok. Svedčí o tom aj fakt, že mi práve jedno balenie dochádza a tak mi padlo vhod toto nové. Je to vôňa, ktorú som ešte doteraz nemala, ale rozhodne bude mojou stálicou. Je veľmi osviežujúca a krásne prevonia celú kúpeľňu. Balenie by malo vydržať cca 6 týždňov, čo môžem už teraz potvrdiť, že tomu naozaj tak je. Inak stojí len 0,79centov. To už je riadne dobrý kauf.
  🐶 Na záver by som chcela dodať, že prvé dva produkty prešli testom aj u môjho asistenta Teddyho, ktorý si vyslúžil za pomoc a modelkovanie pred foťákom piškótu 😅

  Teším sa na ďalšie produkty! ❤

  (5 fotiek)
  simie10
  Správa bola zmenená    2. jún 2020    

  #test_dm26 #upratovaniesdm #recenzia

  Vualááááá dočkala som sa tohto parádneho testovacieho balíčka od DM. Kto ma pozná vie, že ja som na upratovanie doslova úchylák a všetko musí byť TIP-TOP 👏😇 Preto, keď som bola vybraná na testovanie výrobkov určených na upratovanie, potešilo ma to viac ako by so vyhrala kabelku alebo nejaký šperk (prisahám- neklamem! 😉 ).
  Dnes balík dorazil a poviem Vám, že veľa z výrobkov už je dlhodobo zaradených medzi moje stálice a o to radšej vyskúšam tie, s ktorými ešte skúsenosť nemám. Teším sa ako Vám poskytnem čo najúprimnejšiu recenziu na dané produkty. Upratovaniu ZDAR 😍 ❤
  (prikladám aj foto môjho pomocníka pri vybaľovaní krabice 😅 )

  (2 fotky)

  Sladko-kyslé kombo černíc a čučoriedok v mrveničkovom koláči ❤ 👏

  Nedeľa bez koláčika? Neexist! 🤤🥧🧡