Ahojte Gopass oplatí sa?Na čo všetko využívate? Ďakujem.🌸
Aquace,lanovky,lyžovanie.
Nevyuzivame
14. dec 2023
My sme využili len raz ..hore na Chopok
14. dec 2023
ja som pouzivala hlavne na listky na lanovky a kde bolo treba cipove karty. ale uz dlho som veru gopass nevyuzila
14. dec 2023
Samozrejme, lanovky, v Tatrách sme každú chvíľu, plati aj vo vysokych aj nízkych a hlavne ta to nic nestojí
14. dec 2023
sismia
autor@daniela022 Ďakujem.☺️
14. dec 2023
Áno ,na lanovky aj na nakupi ,či aquaparku
14. dec 2023
Aqua park, Tatry lanovky,... Sú tam zľavy na lístky a za každé 1€ máš bod aj v retsikach.. A neskôr si to uplatňuje.. Nic ta to nestojí.. Neviem ci teraz ešte dávajú tie platové kartičky lebo 7z sa využívajú len ako skipassy
14. dec 2023
My len na aquaparky