
23 / 260
ja viem o takomto ale o lacnejsej verzii - roan marita . vyzera tak isto, my mame ten, ja som velmi spokojna a je aj krasny
26. okt 2011
no my sme dnes tiez otestovali sniezik - veru maly nezapadol snehom, ani nam nepremokol, lebo latkova budka je nepremokava a vanicka je z kozenky🙂)) a podvozok super sedi aj na snehu...sa stavim, ze zaklad vyraba ta ista firma, lebo je to uplne to iste
21. dec 2011
užasný kočik,,, vyvozila som v nom 2 detičky a bola som snim maximalne spokojna 🙂 extra veľka vanička bola samozrejmostou...
26. dec 2011
@bebitobi fiha, super komenty 🙂 my sa ho chystame kupovat, zatial ma odhovarali, ze nema rotacne kolieska, ale ja v tomzas taky velky problem nevidim...
27. máj 2012
Perfektny, perfektny, perfektny..ak idete kupovat, odporucam 😉