
2 / 260
kraaaaaasa
5. dec 2011
top kocik !!! uz mame doma 🙂
14. jún 2012
nadherny aj ja som ho kupovala svagrine ale v Taliansku vysiel o 200 eur menej ako na sk
4. júl 2012
tento som mala pri tretej....inglesina vittoria napa
23. okt 2012
aj my ho máme a som nadmieru spokojná...je nielen krásny ale aj pohodlný..🙂
23. mar 2013
aj ja....🙂)) a na leto máme inglesinu zippy
23. mar 2013
myslíš vittoriu? či zippy - lebo zippy je športová bugina
23. mar 2013
táto čo je na fotke je čisto hlboká korbička, ale dá sa zvlášť dokúpiť aj športová nadstavba. Ak chceš rozkladací tak niečo podobné by bol magnum...
23. mar 2013
tento kočík je robený tak, že sa dá nakombinovať...existuje niekoľko podvozkov a aj korbičiek a ty si môžeš vybrať ktorý ti sedí...ja som si vybrala športový podvozok a tiež to vyzerá dobre
23. mar 2013
niet za čo...🙂)
23. mar 2013
Inglesina forever! 😀