icon
2 / 260
avatar

Inglesina forever! 😀

5. dec 2011
avatar

kraaaaaasa

5. dec 2011
avatar

top kocik !!! uz mame doma 🙂

14. jún 2012
avatar

nadherny aj ja som ho kupovala svagrine ale v Taliansku vysiel o 200 eur menej ako na sk

4. júl 2012
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

tento som mala pri tretej....inglesina vittoria napa

23. okt 2012
avatar

aj my ho máme a som nadmieru spokojná...je nielen krásny ale aj pohodlný..🙂

23. mar 2013
avatar
sissi33
autor

@sylvia001 nepremoka myslim ked prsi ?

23. mar 2013
avatar

@sissi33 nie, vôbec...perfektne odolná voči dažďu aj snehu

23. mar 2013
avatar
sissi33
autor

@sylvia001 tak to som rada 😉

23. mar 2013
avatar

aj ja....🙂)) a na leto máme inglesinu zippy

23. mar 2013
avatar
sissi33
autor

@sylvia001 ale tato sa da rozlozit na sportovu ?

23. mar 2013
avatar

myslíš vittoriu? či zippy - lebo zippy je športová bugina

23. mar 2013
avatar
sissi33
autor

@sylvia001 inglesinu vittoriu

23. mar 2013
avatar

táto čo je na fotke je čisto hlboká korbička, ale dá sa zvlášť dokúpiť aj športová nadstavba. Ak chceš rozkladací tak niečo podobné by bol magnum...

23. mar 2013
avatar
sissi33
autor

@sylvia001 aha takze to treba dokupit hlavne aby mal tieto kolesa

23. mar 2013
avatar

tento kočík je robený tak, že sa dá nakombinovať...existuje niekoľko podvozkov a aj korbičiek a ty si môžeš vybrať ktorý ti sedí...ja som si vybrala športový podvozok a tiež to vyzerá dobre

23. mar 2013
avatar
sissi33
autor

@sylvia001 dakujem za radu 🙂

23. mar 2013
avatar

niet za čo...🙂)

23. mar 2013