slavka234
25. jún 2019
375 

Už nás bruško nebolí

  1. Na Modrom koniku som sa prihlásila už do viacerých súťaži a testovačiek. A až teraz sa na mňa usmialo šťastie a bola som medzi vybranými mamičkami na testovanie produktov značky Colief a jej produktov.

Medzi testovanymi produktami boli :

Telové mlieko Mum To Be hydratačné telové mlieko ktoré pomáha predchádzať tvorbe strií. Telove mlieko som testovala už ako mama po pôrode. Telové mliečko sa ľahko rozotiera rýchlo vsiakuje do pokožky a krásne vonia.

Náplaste Breathe Easy Patch na lepšie dýchanie pri prechladnuti. Tento jediný produkt sme nestihli otestovať. Lebo počas ,,testovačky,, sme našťastie neboli chorí. Ale náplasti si nájdu svoj čas pri prechladnuti u staršej dcérky a otestujeme ich.

Vitamín D produkt ktorý si nájde miesto u nás v lekárničke. Testovali sme ho po celý čas výsledky sa dostavili asi po 4 dňoch od začiatku testovania. Veľké plus u kvapiek je že nás bruško po nich nebolelo ako po inom vitamíne D predpísaným pediatričkou.

Olejček  na mliečnu chrastu ,, Baby Scalp Oil,, veľmi dobrý produkt ktorý sme najskôr mysleli že ho ani nepoužijeme nakoniec sme otestovali aj ten. Chrastička nám zmyzla po prvom umytí. Jedina vec ktorá ma od jeho použitia odradzala bola jeho prenikava vôňa ktorú som na malom synčekovi cítila aj po ďalších dvoch umytiach hlavičky.

A naj produkt z testovacej sady boli kvapky na štiepenie laktózy v materskom mlieku ,,Infant drops lactase enzyme,, pre nas naj produkt.

Keďže patrím medzi tie mamičky ktoré majú malé bábätká,začali sme kvapky hneď v prvý deň skúšať. Výsledok sa nedostavil hneď po prvých štyroch kvapkách. Ale prvé výsledky sa dostavili asi na piaty deň od užívania kvapiek v mliečku.  Nečakala som až taký super výsledok ale bola som veľmi milo prekvapená, keď sme  v noci po týždni používania kvapiek prespali dlhšie ako 4,5 hodiny čo nás nezobudili bolesti bruška. Čo viac sme si mohli priať? Bábätko vyspinkane mamička oddýchnutá. Kvapky splnili to čo bolo o nich napísané. Som veľmi rada že som sa mohla testovačky na produkty Colief zúčastniť. Kvapky Colief infant drops lactase enzyme zostaneme i naďalej verní a budeme ich používať minimálne ešte dva mesiace pokiaľ neprejdeme tou pomyselnou hranicou štyroch mesiacov, čo sa koliky najčastejšie vyskytujú u takýchto malých detičiek.

Na záver chcem veľmi pekne poďakovať Modrému koniku za to že som bola medzi vybranými mamičkami na testovanie a mohla tak vyskúšať produkty značky Colief.

#recenzia

#test_colief

Začni písať komentár...

Odošli