Ahojtee zienky, prosím Vás koľko stojí družina vašich deti na škole? 🙂
4,50€/ mesiac
8€/mesiac
9eur na mesiac
15e/mesiac
10/ mesiac.. pred covid 7/mesiac
10 mesiac
4€...ale už chvalabohu nechodí.
20€mesiac
40 euro druzina v skole ZS Miloslavov 😂 mame asi najvyssiu cenu na Slovensku
10 na mesiac
Jemine🤣to jak v Las Vegas🤣
Mesto mesačne 12€
@lenkapk2 odkial ste prosím vás ? ☺️
10€ mesacne,platime naraz 30€ za 3 mesiace
U nas 22€
15€/mesiac,platili sme naraz za 9.-12.mesiac 60€ a teraz mame za 1.-6. zaplatit 90€
10€/mesiac
20e/mesiac
35 €/mesiac - BA
8€ poobedná družina,rannú družinu škola neposkytuje.....bývame na dedine
12 v Presove
Martin 22€ mesiac
My od sept.5 €teraz zvýšili na 7€ od januára.
Od januára 10e, platí sa naraz za tri mesiace: 30 eur.
12€ Trenčín
22 eur / BA
10 a sme podla tohtorocneho rebricka jedna z naj skol na Sk
15€/NR
28€.
Ked tu vidim ceny, ze 5 ci 10€, tak mam pocit, ze sme z inej galaxie. Radsej som uz davno oboch odhlasila.
17,50/mesiac Bratislava
30 € BA
7 eur dedina
15€ dedina (kvalitná skola), “predmestie” KE. V meste od známej viem, že majú 13€.
16 BA
18€/mesiac
12 € TN
Neviem preco je taky rozdiel v cenach,ale podla mna pre pracujucich rodicov je nutne aby tam deti boli,taky prvak, druhak nemoze byt od 11.30 sam doma, a je v druzine aj 5h, ak si zoberieme platbu na mesiac 20e, to.je 1euro na den,za to ze je o dieta postarane niekolko hodin,mi nepride vysoka cena
Poobedna družina 8€ ranná 2€
od 1.1.2021 sa zvysoval u nas z 25 eur na 38 eur, nasa uz ale do SKD nechodi
15€ Trnava
10e-Žilina
15e/mesiac, plati sa naraz za 3 mesiace.
7€ / mesiac...okr. Prešov
Mesto 20,- € za mesiac, k dispozicii je aj ranna aj poobedna druzina, kazdy podla potreby, ale platia vsetci rovnako
Za 2 deti 15 eur mesačne v ZA.
U nás 10 ale deti mi už do družiny od tohto roka školského nechodia
25e bratislava
2,50€ mesačne
NZ 10e mesačne
10€
55eur 😁 ale na rok. Prvý polrok 25 druhý 30
@adulka1979 to na ktorej skole? My na Gaborke platime 12 plus euro, za to im kupuje zevraj vychovavateka caj a veci na tvorenie. Myslela som, ze to schvaluje zastupitelstvo a ze je to rovnake
@ninuuus Cirkevná zš
3.20